Освіта у вашому смартфоні: українські школи проводять тестування додатка Мрія

Почалося тестування освітнього додатка “Мрія”, запропонованого президентом України Володимиром Зеленським, у школах країни.

Новий освітній застосунок Мрія: відкриття можливостей для ефективного навчання

Розробники “Мрії” повідомили в Телеграм про початок бета-тестування українських шкіл. Мінцифра та МОН взяли на себе відповідальність за реалізацію проєкту, який уже охопив 40 шкіл у 6 областях, включаючи Київ.

Застосунок “Мрія” пропонує інноваційний підхід, дозволяючи учням ефективніше керувати своїм навчанням. Батьки матимуть можливість відстежувати успіхи та прогрес своїх дітей, а також виявляти потребу у додатковій підтримці. Вчителям буде надана можливість зосередитись на саморозвитку та покращенні взаємодії з учнями, звільнившись від рутинних завдань.

Участь у бета-тестуванні Мрії: важливий крок до цифрової трансформації освіти

Під час бета-тестування “Мрії” беруть участь не лише учні, але і їхні батьки та вчителі. Ось що вони перевіряють:

Учні: функціональність цифрового освітнього документа МріяID, свої досягнення, список та план завдань, індивідуалізовану бібліотеку, а також безпечні чати.

Батьки: успіхи своєї дитини, розклад занять, оцінки та домашні завдання.

Вчителі: планування та створення розкладу занять, призначення домашніх завдань, ведення журналу, спілкування у чатах та доступ до матеріалів для свого професійного розвитку.

Бета-тестування “Мрії” складається з трьох етапів:

  1. Перевірка функціонала.
  2. Підготовка до навчального року.
  3. Перевірка роботи в реальних умовах навчального року.

Після завершення тестування команда розробників збере всі отримані відгуки та виправляє недоліки. Планується, що вже цього року кожна школа в Україні матиме можливість використовувати застосунок “Мрія”, що стане важливим кроком у цифровій трансформації української освіти.

Раніше міністерство освіти та науки надало інформацію про серію нововведень, які очікують учнів перших класів українських шкіл, а також їхніх батьків і вчителів, починаючи з 1 вересня 2024 року.

+ Немає коментарів

Додайте свій