Наші творчі здобутки

4 грудня 2013 року на базі Молодківської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів на тему «Творчі завдання як засіб інтелектуальної культури молодших школярів».

Вчитель Тисменичанської ЗОШ І – ІІІ ступенів Ковальчишин Г.В. організувала методичний діалог на тему «Оновлений зміст початкової освіти».

Учасників семінару тепло привітав директор, розповівши про будні та свята школи і рідного села. Гарний настрій створили наймолодші школярі, виконавши жартівливі пісні про нелегку вчительську працю.

Члени творчої групи відвідали урок-проект в 3 класі з природознавства на тему «Осінь така мила» вчителя вищої категорії Івасик Галини Іванівни. Казкова гостя Осінь налаштувала учнів на плідну працю, обіцяючи нагородити їх подарунками – яблучками. Діти готувались до уроку в групах. «Дослідники» з наукової точки зору пояснили, що таке осінь, день осіннього рівнодення, ознаки осені в живій та неживій природі. «Народознавці» розповіли легенди про листочки, осінні місяці, паморозь. «Читайлики» декламували вірші, загадували загадки, розказували прислів’я. «Художники» представили малюнки. «Творці» декламували власні вірші, читали авторські казки та оповідання. Зацікавила дітей гра «Весело – сумно», де дівчатка переконували, що осінь весела пора року, а хлопчики доводили, що осінь – сумна. Результати своїх досліджень учні оформили у книгу «Осінь така мила», додавши розділ – фотогалерею «Осінь у моєму селі».

Гостям дуже сподобався виховний захід з елементами казкотерапії «Подорож у країну дитячих прав», який підготували вчитель вищої категорії Івасик Галина Іванівна та соціальний педагог Кисляк Галина Ярославівна. Учні розігрували сценки із відомих казок, аналізували поведінку персонажів, вивчаючи права дитини. Зворушила глядачів пісня у виконанні дівчинки-Дитинства, та вірш-звертання Юності до щасливого безтурботного Дитинства. Наприкінці дівчатка подарували гостям запальний ритмічний танець. Соціальний педагог Кисляк Г.Я. провела тренінг «Зробіть життя веселим», під час якого вчителі малювали на повітряних кульках сумні обличчя, тоді перетворювали їх на усміхнені, і зробили висновок, що настрій людини та її оточення залежить від неї самої.

Від імені всіх вчителів творчої групи методист ІМЦ Любов Лисак щиро подякувала вчителям і дирекції Молодківської ЗОШ І – ІІІ ступенів за чудовий семінар, побажала здоров’я, натхнення, творчих здобутків та здійснення усіх мрій.

Натисніть, щоб відкрити галерею.
Натисніть, щоб відкрити галерею.

Тетяна Скрипник, керівник творчої групи 
вчителів початкових класів.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

вересень 2018 жовтень 2018 листопад 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Вхід

На даний момент 36 гостей на сайті