Творчий звіт Надвірнянського РЦДТ

У Провідну неділю травня, що цього року збіглася в часі зі святкуванням Дня Матері, Надвірнянський районний центр дитячої творчості, який очолює Лілія Грицюк, традиційно провів свій творчий звіт.

У фойєрайонного будинку культури була розгорнута виставка творчих робіт гуртківців та педагогів. Присутні на святі мали змогу оцінити творчий доробок гуртків декоративно-прикладного мистецтва, де керівниками є Галина Оксенюк, Надія Шпирна, Ірина Попович, Тетяна Сідляр, Ірина Костів, Катерина Кисляк, Олена Менделюк, Світлана Огерук, Оксана Думенко, Олександра Онуфрак, Марія Іванюк, Ольга Романчук, Наталія Коваль, Наталія Луцюк, Любомир Стручинський, а також персональну виставку керівника танцювального гуртка Надії Карпової. Милувала око колоритно оформлена художником-оформлювачем Іванною Уштан та завідувачем естетичного відділу Оленою Копчук сцена.

Вже за традицією Божого благословення та опіки Матері Божої побажав матерям та всім присутнім всечесний отець Роман Григораш.

Найщиріші вітання матерям Надвірнянщини прозвучали від голови районної ради Василя Поповича, заступника голови РДА Богдани Ковалюк, міського голови Зіновія Андрійовича.

Розпочали концертну програму гаївками учасники фольклорно-етнографічних гуртків під орудою Оксани Івасик та Олександри Михайлюк, що працюють при Фитьківській ЗОШ.

 

Щирі вітання для всіх матусь линули у піснях вокальної групи духовного хору «Вервичка» (керівник Олеся Борищак), НадіїЯковішак та вокального ансамблю (керівник Оксана Духович). У віночок привітань вплели свої пісні також Юлія Шевчук та вокальний гурток (керівник Наталія Боднарчук), вокальний ансамбль та вихованки Оксани Гелевич Ірина Леочко та Христина Гунда. Пісню з глибоким філософським змістом «Вибір є» виконала дебютантка керівника вокального гуртка Тетяни Попович Божена Міщук. На три прекрасні троянди з саду дитячих талантів були подібні Людмила Суходольська, Софія Зеленчук, ЙорданаШовгенюк, коли виконували пісню «Три троянди». Яскравим і колоритним, з присмаком ретро був виступ ще трьох вихованок Світлани Дремлюги Ольги Будзак, Тетяни Томин і Ольги Андрусяк). А Вірочка Олейнікова, «звичайне диво» нашого міста, як завжди запальна, драйвова, посилала у зал потужні імпульси позитивної енергії, виконуючи пісню «Палала».

Глядачі відзначили жанрове розмаїттятанцювальних номерів, які представили педагоги-хореографи: це і «Гопак» (гурток при ДелятинськомуНВК, керівник Богдан Лавринович), і «Козачок» від середньої групи гуртка Валентини Демчук, і «Норвезька полька» у виконанні танцюристів з Білоославської ЗОШ, керівник Марія Поштар, і «Румба» (старша група гуртка при Пнівській ЗОШ, керівник Мирослава Максим’юк), а також «Маленькі гуцулята» (наймолодші вихованці Валентини Демчук), жартівлива композиція «Капелюх» (молодша група гуртка Мирослави Максим’юк), танець «На забаві», який виконала старша група Валентини Демчук, «Віночок» у виконанні гуртка Надії Карпової, який працює при Ліснотарновицькому НВК, хореографічна композиція гуртка аеробіки «Нема проблем» (керівник Марія Шпинта).

Не пройшов повз увагу глядачів і вдалий дебют Дарини Андрухів та Богдана Грицюка в якості ведучих.Також дебютували цього дня і юні гітаристи, виконавши вокально-інструментальну композицію «Ти казала…» (керівник Оксана Кудляк).

Модні тенденції весняного сезону та чудові ідеї для майбутнього випускного-2013 запропонували присутнім вихованки гуртка перукарського мистецтва «Салон краси» (керівник Галина Кузан), продемонструвавши вишукані зачіски. А юні моделі з гуртка «Дизайн одягу та інтер’єру»представили колекцію молодіжного та дитячого одягу «З бабусиної скрині», створеного на основі української автентичної вишивки. Над показом модної колекції працювали дизайнер одягу Світлана Адам’юк, перукар-візажист Людмила Гавриленко, режисер-постановник Надія Карпова.

Фінальну пісню «Живі та здорові» подарували матусям Богдан Грицюк та Денис Рудяк.

Високо оцінив творчу працю та професіоналізм педагогів Центру, а також подякував батькам за підтримку і сприяння у пошитті костюмів начальник відділу освіти РДА Михайло Винник. Під гучні оплески присутніх він вручив грамоти за підготовку призерів районного огляду художньої самодіяльності керівникам гуртків Олесі Борищак, Валентині Демчук, Богданові Лавриновичу.

Цьогорічний творчий звіт районного центру дитячої творчості пройшов на одному диханні та святковому піднесенні. У концерті взяли участь біля 300 дітей міста та району.Юні артистиподарували радість та сяйво талантів своїм матерям. А після концерту самі отримали солодкий подарунок – морозиво від мера міста Зіновія Андрійовича.

Натисніть, щоб відкрити галерею.
Натисніть, щоб відкрити галерею.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рубрики для батьків, дітей та молоді

вересень 2018 жовтень 2018 листопад 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Вхід

На даний момент 14 гостей на сайті