Майстер-клас з писанкарства

Вже традиційно з року в рік у Надвірнянському РЦДТ в період Великоднього посту проводиться майстер-клас з писанкарського мистецтва. Ось і цього року 24 квітня педагоги Центру розписували писанки під керівництвом Миколи Палійчука, відомого писанкаря, керівника гуртка писанкарства, та двох його помічниць – вихованок Марії Лейб’юк та Надії Тимінської. У ході майстер-класу він зробив екскурс в історію виникнення писанки – своєрідного мініатюрного живопису України, ознайомив присутніх із символікою орнаментів, кольору, а також поділився секретами писанкового розпису.

Приємним сюрпризом для учасників майстер-класу став візит депутата Івано-Франківської обласної ради Володимира Грабовецького. Він відзначив професіоналізм писанкаря, який разом зі своїми вихованцямибереже та поширює унікальне мистецтво писанкарства, зокрема, стиль чорнопотоківської писанки. Відомий меценат побажав присутнімрадісного Воскресіння Христового, подарував вихованцям гуртка писанкарства все, що необхідно для народження писанки: набори шаблонів для писанкарства,писачки, віск, книжечки «Секрети писанкарства» . А ще, скориставшись нагодою, власноруч розписав писанку.

Майстер-клас з писанкарства дає унікальну можливість педагогам Центру доторкнутися до прекрасного народного мистецтва, зберігати і примножувати чудові народні традиції. Доки звучить колядка і малюється писанка – сила нашого народу не послабне!

Натисніть, щоб відкрити галерею.
Натисніть, щоб відкрити галерею.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рубрики для батьків, дітей та молоді

вересень 2018 жовтень 2018 листопад 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Вхід

На даний момент 13 гостей на сайті