Нещодавно завершився обласний етап конкурсу творчих робіт і малюнка „Україна, в якій я хочу житиˮ.

Вітаємо Іванну Котулич, ученицю 6 класу Пнівської ЗОШ І–ІІІ ст. за зайняте ІІ місце в номінації „Літератураˮ, вчитель Жирак Н. Є.

За оригінальність і творчий підхід до роботи відзначені:

Оксана Полатайко, учениця 9 класу Надвірнянської ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 (номінація „Літератураˮ), вчитель Барткова Г. М.
Олександра Гренишен, учениця 7 класу Середньомайданської ЗОШ І–ІІІ ст. (номінація „Образотворче мистецтвоˮ);
Яна Возна, учениця 6 класу Тисменичанської ЗОШ І–ІІІ ст. (номінація „Образотворче мистецтвоˮ).

Успіхів Вам і натхнення!

 

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика:

Некрас Тетяну, ученицю 3 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ІІ місце (учитель Андрійович Уляна Богданівна);
Василишина Михайла, учня 5 класу Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце (учитель Василишин Леся Василівна);
Мельник Аніту, ученицю 7 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ІІІ місце (учитель Світко Ганна Василівна);
Дубінську Вероніку, ученицю 9 класу Пнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце (учитель Сіщук Магда Василівна).

За творче мислення відзначені:

Страхова Софія, учениця 10 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (учитель Срібна Зоряна Петрівна);
Обідняк Діана, учениця 8 класу Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Вацик Ярослава Ярославівна).

Гордимося Вами і бажаємо нових вершин.

 

Вітаємо переможців!

17 січня 2015 року в м. Івано-Франківськ проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Юні математики гідно представили наш район.

Данилюк Павло, Надвірнянський ліцей, 11 клас – ІІІ місце,
Паньків Олександр, Надвірнянський ліцей, 9 клас – ІІІ місце,
Лозяк Мар’яна, Надвірнянський ліцей, 8 клас – ІІ місце,
Голіней Юрій, Ланчинська ЗОШ І-ІІІст, 7 клас – ІІІмісце.

Переможців підготували учителі Надвірнянського ліцею Івановський Іван Борисович, Зима Галина Романівна та учитель Ланчинської ЗОШ І-ІІІст Петруняк Іван Михайлович.

Бажаємо юним талантам ще вищих здобутків.

 

Виставка – продаж картин учня з особливими потребами

Благодійна акція «Арсенал добрих справ»

Напередодні новорічних та різдвяних свят починається Благодійна акція – продаж картин Бутманаса Сергія, учня з особливими освітніми потребами Пасічнянської ЗОШ І – ІІІ ст.

Юний художник використовує особливу техніку та спосіб малювання картин.

Просимо небайдужих взяти участь у благодійній акції. Звертатися за адресою м. Надвірна, вул. Грушевського, 18 (0347528631)

 

Заняття з арт-терапії

10 грудня 2014 року в Пасічнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заняття з арт-терапії. В ньому взяли участь діти з особливими потребами та їх однокласники.

Тема заняття: «Подорож в Країну Мрій».

Мета: дати можливість у символічній формі відобразити на склі свої відчуття, бажання, переживання, незавершені ситуації, а також поспілкуватися дітям з особливими потребами, які навчаються за індивідуальною формою з однолітками.

На занятті були присутні: методисти інформаційно-методичного центру відділу освіти Надвірнянської РДА Винник Г.М. та Холодецька Н.В.; дирекція школи Хімич О.Р. та Садрук Р.О. Проводила заняття соціальний педагог школи Полатайко Н.О.

 

Година спілкування для старшокласників і дітей з особливими освітніми потребами.

9 грудня 2014 року в Битківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 була проведена година спілкування «Секрети успішної комунікації» для старшокласників і їх однокласників, що навчаються на індивідуальній формі навчання. Всі учні (в тому числі з особливими освітніми потребами ) спілкувалися весело, невимушено, тепло, бурхливо обговорювали тему спілкування і толерантно сперечалися. Брали активну участь у вправах «Тиск», «Інтерв’ю в різних позиціях» - з яких робили висновки, що комфортним є спілкування на «рівних». Вправи «Готель», творчий проект «Будуємо місто» вчили учнів спільно взаємодіяти, рахуватися з думкою групи, але не втрачати свою індивідуальність. Вправа «Дерево» з використанням пальчикового малювання дала можливість зробити висновок, що всі люди різні і неповторні, і ми самі відповідальні за свої стосунки, і від кожного з нас залежить, якими вони будуть, бо як казав А.Екзюпері «Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування». Дана зустріч була корисна і для учнів з особливими освітніми потребами та й для всіх інших, бо вчить не лише спілкування, а й милосердю.

У годині спілкування взяли участь методисти відділу освіти Г.М.Винник та Н.В.Холодецька, а також заступник директора з виховної роботи Г.І.Плитус. Годину спілкування провели психолог О.О. Андрусяк та соціальний педагог Т.Я. Рудейчук. Учні школи подарували своїм однокласникам навчальні довідники.

 

Подарунок воїнам АТО

Напередодні дня Святого Миколая бійцям, які захищають суверенітет України в зоні АТО, передано теплі речі, придбані за кошти працівників відділу освіти Надвірнянської РДА та різдвяні подарунки від учнів Фитьківської ЗОШ І – ІІІ ст.

Щиро бажаємо швидкої перемоги та щасливого повернення до рідних.

 

Майстер – клас для керівників гуртків

У Надвірнянському районному еколого-натуралістичному центрі для дітей та юнацтва у рамках методоб’єднання природничо-прикладного та естетичного напряму був проведений майстер-клас для керівників гуртків на тему: «Святкова атрибутика для декорування житла на новорічно-різдвяні свята»(керівники гуртків Бошко Л.І. та Кугутяк Н.В.)

Кугутяк Наталія Василівна (керівник гуртків Надвірнянського РЕНЦ) та її вихованці передавали свій досвід і вміння педагогам, керівникам гуртків ЗОШ та ПНЗ по виготовленню новорічно - різдвяних прикрас: новорічної кульки в техніці кінусайги, новорічної прикраси в техніці аплікації та різдвяного дзвіночока.

Крім того, педагоги мали змогу ознайомитися з інтерактивними технологіями навчання. В процесі роботи застосовувалися елементи тренінгу, вправи «Мікрофон» та «Рефлексія», учасники майстер-класу оволоділи технологією кооперативного навчання - навчилися працювати в малих групах.

 

НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНА ВИСТАВКА

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно – різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно – різдвяну флористику, сприянню розвитку флористичного мистецтва на Надвірнянщині проведено районний конкурс – виставку « Новорічна композиція» та « Український сувенір» на базі РЕНЦ.

У даному заході взяли участь вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 

Модель освітньо – виховної системи РЕНЦу в дії

«Методичний супровід навчально – виховного процесу в умовах Надвірнянського РЕНЦу » під такою назвою відбувся районний семінар для педагогів ПНЗ.

Мельниченко Н.Р. , методист РЕНЦу, презентувала директорам, заступникам, методистам, культорганізаторам ПНЗ модель освітньо – виховної системи « Центру становлення екологічно грамотної особистості» , а завідувачка екологічним відділом Гнатюк Н.Ф. окреслила основні виховні орієнтири закладу в рамках моделі закладу.

Цікаво і захоплююче проведено тренінг « Розвиток самооцінки та успіху»( методист Мельниченко Н.Р. ), який допоміг педагогам ПНЗ у пізнанні своєї особистості, у підвищенні самооцінки та розвитку навичок конструктивного спілкування.

Змістовно відбувся педагогічний діалог, кожен учасник семінару мав можливість поділитись враженнями від конструктивної роботи.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

травень 2018 червень 2018 липень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 25 гостей на сайті