Команда учнів району взяла активну участь в обласному турнірі «Юний біолог»

  • Мельничук Антоніна Василівна, учениця 11 класу Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель біології Мельничук Любов Ярославівна
  • Полюк Соломія Тарасівна, учениця 11 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель біології Потравич Галина Миколаївна
  • Делікатний Владислав Артурович, учень 7 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель біології Романишин Любов Василівна
  • Ємельянчук Андрій Сергійович, учень 10 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель біології Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Процюк Олександра Вікторівна
  • Гунерська Софія Василівна, учениця 11 класу Ліснотарновицького НВК, вчитель біології Ліснотарновицького НВК Гриджук Марія Михайлівна
 

Школи удосконалення педмайстерності учителів математики

8 жовтня на базі Пасічнянської ЗОШ І-ІІІст проходив районний семінар Школи удосконалення педмайстерності учителів математики. Директор школи Хімич Оксана Романівна презентувала навчальний заклад, ознайомила учасників семінару з успіхами учнів та педагогічного колективу, з роботою шкільного методичного об’єднання учителів математики.

Учителі поділились досвідом впровадження сучасних підходів до викладання, а учитель Мрічко Л.П. запросила колег на урок математики у 6-му класі «Додавання та віднімання дробів з різними знаменниками», на якому продемонструвала використання елементів інтерактивних технологій, особистісно орієнтованого навчання.

Методист РІМЦ Клебан Н.І. ознайомила присутніх з планом роботи методоб ‘єднання, наголосила на необхідності оновлення підходів до викладання математики та до проведення сучасного уроку. Учасники семінару з задоволенням ділилися враженнями від спілкування.

 

Обласна педпрактика у Фитьківській ЗОШ

Відповідно до плану роботи Івано - Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 29 вересня 2015 року на базі Фитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради відбувся обласний семінар-практикум для вчителів географії.

На даному методичному заході були присутні вчителі географії 14 шкіл області.

Учасників обласного науково-практичного семінару привітав начальник відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації Северилов Степан Вячеславович, який презентував присутнім освіту Надвірнянщини.

Директор школи Скірбашевський Михайло Васильович провів презентацію навчального закладу, показавши досягнення та надбання освітян, окресливши основні напрямки роботи педагогічного колективу.

Позитивні емоції учасники семінару отримали від привітання молодших школярів.

В плані роботи семінару було передбачено проведення відкритого уроку у 7 класі на тему «Особливості географічного положення Африки. Елементи берегової лінії. Дослідження та освоєння».

Урок на високому рівні проведений вчителем географії Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст. – Ольгою Василівною Крискою.

Родзинкою семінару став етнографічний музей Надвірнянщини, а також музей історії підпільної УГКЦ, який розташований у резиденції священика.

З уст о. Миколи Григорука присутні дізналися про життя Церкви в часи підпілля на теренах Галичини і побачили літургійні та особисті речі духовенства і вірних, колекцію антимінсів, стародруків, фотографій, документів, рукописів, а також унікальну збірку довоєнних та підпільних монаших габітів.

Із великим захопленням гості оглядали експозиції в етнографічному музеї, де представлено ікони, народний одяг, речі побутового вжитку, сільськогосподарський реманент.

Обласний семінар – практикум відбувся в атмосфері педагогічної єдності, розуміння, глибокої щирості, яку зуміли створити педагоги шкіл області та керівники практики – Подолюк Світлана Миколаївна (методист ОІППО) та Треф’як Ярослав Іванович (кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та психології). Закінчилась зустріч колег-географів обговоренням побаченого, обміном думками, побажанням миру, взаєморозуміння, успіхів у педагогічній роботі.

 

У зв'язку з початком оновлення інформаційних ресурсів освіти Надвірнянщини презентуємо вашій увазі "Портал методичної допомоги вчителям" (сайт РІМЦ), який буде розміщувати методичні розробки вчителів Надвірнянщини.

 

ЮВІЛЕЙНИЙ -2015 РІК САДЖАВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

Погожий, по – літньому теплий осінній день, 04 жовтня 2015 року. На видноколі засвічується вранішня зоря, а саджавчани в очікуванні надзвичайного свята, свята домівки поколінь, ювілею 50 –річчя з дня відкриття основного корпусу загальоосвітньої школи та 150 – річчя з початку функціонування державної однокласної школи в с. Саджавка. Дорогих гостей школа зустрічає святковим короваєм та щирими дитячими вітаннями.

 

 

День відкритих дверей

Надвірнянська районна станція юних техніків – позашкільний навчальний заклад, в якому працюють творчі педагоги, справжні майстри своєї справи, що прагнуть відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись і розквітнути.

15 вересня цього року в черговий раз станція юних техніків гостинно відчинила свої двері для всіх тих, хто хоче творити, розкривати приховані таланти та реалізувати свої мрії і задуми.

Присутніми на дійстві були начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Северилов Степан Вячеславович, методист РІМЦ Івасик Лілія Миколаївна та головний спеціаліст відділу освіти Безбородько Микола Петрович, які вітали дітей, бажали їм творчої наснаги та здобутків.

Всі бажаючі змогли відвідати майстерні та лабораторії закладу, ознайомитися з роботою гуртків та їх керівниками.

Цікавою і змістовною були екскурсії в кімнату розвитку техніки. Гості мали можливість переглянути відеофільм «Пнівська твердиня» та взяти участь у вікторині про історію рідного міста. В залі історичної спадщини Надвірної вони поринули в середньовіччя нашого краю.

Керівники гуртків Надвірнянської рай СЮТ дбають про майбутнє кожного вихованця, розкривають їхній талант, виховують національну та патріотичну свідомість, адже головною цінністю установи є: дитина, її бажання, прагнення, запити.

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освітиПленарне засідання серпневої (2015 р.) конференції педагогічних працівників

Підсумки функціонування закладів освіти в районі в 2014-2015 навчальному році та пріоритетні шляхи підвищення якості освіти Надвірнянщини у 2015-2016 навчальному році
Степан Северилов,
начальник відділу освіти
Надвірна 2015 р.

 

 

06.03.2015 № 02-8/161 Головам обласних, Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України

На запити з місць щодо індексації заробітної плати ЦК Профспілки працівників освіти і науки України зазначає, що механізм підвищення грошових доходів населення з метою повного або часткового відшкодовування подорожчання споживчих товарів і послуг визначений Законом України «Про індексацію грошових доходів населення». Статтею 6 цього закону встановлено, що Порядок проведення індексації грошових доходів населення визначається Кабінетом Міністрів України. Такий Порядок затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення».

Змінами, внесеними законом «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 р. № 76-VІІІ передбачено, що проведення індексації грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів на відповідний рік. Пунктом 14 Прикінцевих положень цього закону Кабінету Міністрів України доручено за результатами першого півріччя 2015 року та з урахуванням  економічної ситуації затвердити порядок проведення індексації заробітної плати, грошового забезпечення, пенсійних та соціальних виплат.

Пунктом 9 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» зобов'язано Кабінет Міністрів України затвердити особливий порядок проведення індексації грошових доходів населення у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів на 2015 рік. Цим пунктом також установлено, що норми і положення Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів.

Зазначаємо, що на даний час Кабінетом Міністрів України змін до постанови № 1078 щодо нового механізму індексації оплати праці не внесено.

Під час здійснення громадського контролю за дотриманням трудових прав працівників на індексацію заробітної плати слід також керуватися відповідними нормами Бюджетного кодексу України, зокрема частиною 4 статті 77, якою встановлено, що обласні, міські, районні, селищні, сільські ради при затвердженні відповідних бюджетів ураховують у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників; бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розмірумінімальної заробітної плати.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

серпень 2018 вересень 2018 жовтень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 12 гостей на сайті