Навчання у США

"Програма обміну майбутніх лідерів" - програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією "American Councils" за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Відбір претендентів здійснюється шляхом відкритого конкурсу.

Вимоги до конкурсантів 2011 року:
 • Дата народження з 01,01.95 по 15.07.97.
 • Навчання в 8, 9 або 10 класі школи.
 • Гарне володіння англійською мовою.
 • Українське громадянство.
 • Конкурсант не мав перебувати у США більш ніж три місяці впродовж останніх п'яти років.
Що необхідно мати при собі для участі в конкурсі:
 • оригінал свідоцтва про народження
 • Підписану одним з батьків учасника конкурсу згоду на обробку персональних даних (цей документ необхідно завантажити з нашого вебсайту www.americancouncils.org.ua) УВАГА! Школярі, які не матимуть цього документа у день проведення конкурсу до тестування допущені не будуть!
 • фотокартку 3X4 (2011 року)
 • ручку

Для школярів, які живуть у місті Івано-Франківськ та Івано-Франківській
області,
тестування відбудеться:
12 листопада 2011 року о 09:00
за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Будівельників, 24,
ЗОШ № 22

Розклад проведення конкурсу в інших регіонах є на веб-сторінці: www.americancouncils.org.ua

До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які народилися в період з 15.03.1994 по 15.07.1997. Дітям з обмеженими фізичними можливостями необхідно' попередити про свою участь київське представництво "American Councils" для створення належних умов тестування.

За детальнішою інформацією щодо цих програм звертайтеся за телефонами у Києві:
(044) 289-39-52, 289-39-53, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.americancouncils.org.ua

 

У рамках відзначення Міжнародного дня грамотності рекомендуємо провести навчальні диктанти для учнів, учителів, батьків:

Щорічний Міжнародний день грамотності (англ. International Literacy Day) відзначається за ініціативою ЮНЕСКО з 1966 року.

Сьогодні кількість освічених людей на планеті збільшилася до чотирьох мільярдів, проте ще не до кінця досягнута мета ліквідації неграмотності. Не дивлячись на досягнення багатьох країн, вона є проблемою світового масштабу: більше 860 мільйонів дорослих залишаються безграмотними, а понад 100 мільйонів дітей не ходять в школу.

Період 2003-2012 років проголошений Десятиліттям грамотності ООН. З метою забезпечення освіти розроблено Міжнародний план дій, названий Дакарським по місцю проведення 57-ої Генеральної Асамблеї, - в столиці Сенегалу Дакарі.

Згідно з планом для подолання проблеми неписьменності людство має здійснити наступні кроки:

 • вдосконалити комплексні заходи догляду за малими дітьми, особливо знедоленими;
 • забезпечити всіх дітей, особливо дівчаток, дітей з етнічних меншин і неблагополучних сімей безплатною та високоякісною початковою освітою в повному обсязі;
 • задовольняти освітні потреби молоді та дорослих за умов рівного доступу, підвищити до 2015 року рівень грамотності дорослих, особливо жінок , на 50%;
 • підвищити якість освіти у всіх її аспектах та забезпечити добру успішність в навчанні, результати якого піддаються оцінюванню, особливо грамотності, арифметики та найважливіших життєвих навичок.
 

Оголошення!

9 вересня о 13.00 в РЦДТ відбудеться нарада керівників методичних об’єднань класних керівників.

 

Шановні учні, студенти, педагоги! Щиро вітаємо Вас із Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

 

Відбулося пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників.

Місце проведення: Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Час проведення: 29 серпня 2011 р., 10.00 год.

Керівник: Михайло Винник — начальник відділу освіти РДА

Тема: Домінанти розвитку загальноосвітніх навчальних закладів на 2011-2012 навчальний рік.

Мета: Напрацювати алгоритм розвитку освіти в районі на 2011-2012 навчальний рік.

 

Методичні рекомендації до проведення у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України Першого уроку: "Україна - наш спільний дім".

24 серпня 2011 року український народ відзначає 20-річчя Дня Незалежності України - головне державне свято на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, підтверджену всенародним референдумом 1 грудня1991 року, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Проголошення Акту незалежності України відкрило нову сторінку в історії України. На всіх етапах становлення український народ демонстрував високий національний дух і прагнення жити вільно і незалежно, у мирі та злагоді з іншими народами. Основними напрямками зовнішньої політики України були:

 • участь України в діяльності міжнародних організацій: 1992 р. - Україна стає членом Міжнародного валютного фонду, 1995 р.- Членом Ради Європи. 2000 р. – Україна - непостійний член Ради Безпеки ООН, 2004 р. - угоди про Єдиний економічний простір (ЄЕП);
 • ядерне роззброєння: 1994 - приєднання України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї; 1996 р. - ядерні боєголовки вивезено з території України;
 • співпраця з Європейським Союзом (ЄС);
 • налагодження відносин з державами СНД: 1997 р. - Великий договір між Росією та Україною тощо.

Головною метою його має бути:

 

Шановні працівники освіти!

Вітаємо Вас з нагоди великого національного свята – 20-ї річниці Незалежності України.

Нині, як ніколи раніше, ми усвідомлюємо, що побудова держави, творення її сьогодення та майбутнього – це наш спільний обов’язок.

Шлях до незалежності був непростим і тривалим. І тепер кожен з нас несе велику відповідальність перед майбутніми поколіннями за збереження цього надбання.

Бажаємо справжнього людського щастя, міцного здоров’я, невтомності у власному пошуку щедрої долі на рідній землі.

Відділ освіти, районний інформаційно –
методичний центр, райком профспілки
працівників освіти.

 

Відбулися зміни в розкладі серпневих конференцій. Секція  заступників директорів з виховної роботи і педагогів-організаторів відбудеться 25.08.11. р.,13.00 год. (Надвірнянська ЗОШ I-III ст. №1)

Керівник: Галина Ботулінська- методист  ІМЦ

 

 

Згідно з наказом районного відділу освіти № 148 від 23 травня 2011 року в районі розпочав роботу учнівський літньо - оздоровчий наметовий туристично – краєзнавчий табір «Мандрівник». Районний оздоровчий табір проходив в три етапи:

 • Шкільний (01 -05.06.2011);
 • Районний похід (06 – 10.06.2011);
 • Районний туристичний зліт (11 – 14.06.2011);

В селі Добротів з 11 по 14 червня проходив завершальний етап туристичного зльоту. В змаганнях взяли участь 38 команд ЗОШ І – ІІ і І – ІІІ ст..

 

Горгани... Карпатська природа... Гірська енергетика. Вражаюча загадкова і чарівна атмосфера цього краю залишає спогади на все життя у кожного, хто тут побував бодай один раз. Щороку тут відпочиває багато українців та іноземців, які прагнуть пізнати більше.

Незабутні і приємні враження від Горганської краси отримали й учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№4 . Їх відпочинок і оздоровлення пройшов на базі природничого заповідника  «Горгани» завдяки фінансуванню відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації та підтримці директора заповідника  «Горгани» Василя Кисляка, лісничої Оксани Осташук.

14 днів 40 учнів 7-8 класів пізнавали таємниці Горган, перебуваючи в наметовому профільному відпочинковому таборі «Юний еколог». Керівник табору Любов Романишин провела з дітьми орнітологічні, ботанічні, фенологічні екскурсії, під час яких вони дізнались про унікальні види рослин, тварин, велика частина яких занесена до Червоної книги.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

вересень 2018 жовтень 2018 листопад 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Вхід

На даний момент 35 гостей на сайті