Відбувся обласний семінар-практикум директорів станцій юних техніків

27 жовтня 2011р. на базі Надвірнянської райСЮТ відбувся обласний семінар-практикум директорів станцій юних техніків (центрів науково-технічної творчості учнівської молоді).

На учасників семінару чекала насичена і цікава програма. Юні вихованці гуртка «Відеолюбитель» (керівник гуртка Гаєвська С.Я.)зустріли гостей хлібом-сіллю. «Цариця техніки» запросила всіх в казковий світ дитячої творчості. Цікаво і змістовно гуртківці представили гостям історію нашого рідного міста в авторському фільмі «Пнівська твердиня»,відзнятому на заняттях гуртка «Відеолюбитель».

Районна станція юних техніків завжди потрібна дорослим і дітям,бо живе в ній дух творчості,таланту і радості. Тут кожна дитина знайшла собі справу по душі. Про досягнення гуртківців та педагогів,їх перемоги в різноманітних конкурсах,про розвиток технічної творчості  розповів директор Гайдаш В.М. під час мультимедійної презентації.

Перед учасниками семінару виступив начальник відділу освіти і науки Надвірнянської рай держадміністрації Винник М.В. Він зазначив, що виховання вільної і відповідальної творчої особистості вимагає пошуку нових освітніх ідей і технологій,які враховують складний внутрішній світ кожної дитини і відповідають потребам її розвитку. Сьогодні педагогічний колектив районної станції юних техніків створює творчу атмосферу для формування в гуртківців стійкого інтересу до техніки та мистецтва ,розвитку конструкторських,художніх здібностей. Про це свідчать досягнення вихованців станції юних техніків у різноманітних конкурсах,у Всеукраїнських змаганнях з науково-технічної творчості молоді.

 

Волонтерство задля дружби і співпраці

Мене звати Мар’яна Буній. Навчаюся в 10-А класі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. З дитинства брала активну участь в шкільному житті. І от тепер я президент учнівського парламенту.

Нещодавно я побувала в Польщі з групою дітей з кожного району Івано-Франківської області в рамках проекту „Волонтерство задля дружби і співпраці”. Організатором проекту є пан Кшиштоф Павлак. Прибувши до Польщі ми зустрілися з групою дітей з Опольського воєводства. Ми жили в чудовому містечку Істебна. З нами проводили різноманітні тренінги, спрямовані на розвиток нашого творчого мислення. Для нас була також складена цікава програма екскурсій, не тільки по місту,а й по воєводству Опольському. Ми відвідали такі міста як Вісла, Коняків, Закопане, Ополе, мали змогу перетнути кордон Чехії та Словаччини. В перші дні ми, українці та поляки, не розуміли один одного, інтегруватися нам заважав мовний бар’эр, але через декілька днів нашого спільного перебування на базі, ми все менше потребували допомоги нашого перекладача. В останні дні нашого перебування в сусідній країні ми, розбившись на групи, писали проекти, спрямовані на дружбу між молоддю з України та Польщі, також про вхід України до Євросоюзу.

 

Відкриття міні-футбольного майданчика із штучним покриттям у Цуцилівському НВК.

В неділю 30 жовтня 2011 року відбулося урочисте відкриття міні-футбольного майданчика із штучним покриттям у Цуцилівському навчально-виховному комплексі.Відкриття відбулося за участю Народного депутата України Василя Чуднова,голови Надвірнянської РДА -Володимира Калічка,голови Надвірнянської районної ради - Василя Поповича, першого заступника начальника Головного управлінння у справах молоді та спорту - Михайла Марцинюка,заступника голови РДА -Степана Іроденка, начальника Надвірнянського відділу освіти - Михайла Винника, начальника районного відділу у справах молоді та спорту - Тараса Вінтоняка,сільського голови -Миколи Дутчака,а також представників районної ради - Василя Андрейчука,Івана Микитюка, директора НВК - Миколи Андрейчука.

Футбольний майданчик освятив парох села Цуцилів отець Володимир Ділета. На урочистому відкритті були присутні учні НВК, мешканці села Цуцилів та гості із навколишніх сіл. Право перерізання символічної стрічки було надано капітанам шкільних команд сіл Цуцилова та Фитькова.Першими зіграли на новому міні-футбольному майданчику юні футболісти Цуцилівського НВК та Фитьківської ЗОШ I-III ступенів. Переможцями у цій цікавій та напруженій грі стали учні Цуцилівського НВК.

 

Новинки з методоб’єднання

Вчитель той, хто навчає це аксіома. А вчитель, який ще й сам навчається, двічі вчитель.

Саме так побудована робота районного методоб'єднання вчителів німецької мови в Надвірнянському районі. Тут створені умови для сомоосвіти вчителя, тому що методист РІМЦ чітко продумує структуру роботи методоб'єднання.

Окремі групи вчителів взяли участь у роботі обласних семінарів з розробки різнорівневих проектів. За організацію таких семінарів висловлюємо слова вдячності методистам ОІППО Кондрат О. І. та Косенко Ю.В., а Мариновській О. Я. за плідну роботу з навчання проектної діяльності.

А набуті вміння і знання передаються колегам під час постійно-діючих семінарів.

Відрадно, що маємо вже результати. Вчителька I категорії Надвірнянсько ЗОШ I-III ступенів № 3 Пристай Л. І. розробила зі своїми старшокласниками проект за темою "Австро-Угорщина та доля України в Австро – Угорській імперії".

 

24-29 жовтня 2011 року у м.Львові проходив ХІV Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й.Ядренка за участю 24 команд з 13 областей України, міста Києва та Севастополя. Гостинно зустрічала Львівська Мала Академія наук учасників турніру у приміщенні Вищого професійного училища ресторанного сервізу та туризму. Слід відзначити, що в даному закладі було створено всі умови для належного проведення такого рівня змагань.

У напруженій турнірній боротьбі перемогла збірна команда Академічної гімназії №45 та фізико-математичного ліцею №27 м. Харкова.

 

Верхньомайданський "Лицар пера"

Пливу по хвилі сподівань
Пливу по течії і проти
Пливу до здійснення бажань,
Пливу,долаючи турботи,
Тримаю човена надії,
Тримаю міцно руль і парус.
Тримаю горизонта мрій
Тримаю,вірю, сподіваюсь.

Ці хвилюючі рядки належать талановитій людині, яка вміє поєднувати в своїй душі красиве і корисне, яка свої «думи-сивогриві коні» не розгублює на життєвих дорогах, а вміло переносить на папір. Ця людина - Ярослав Гайдаш, який відсвяткував 20 жовтня свій ювілей – 55 років.

Осінь ще тішить нас теплими днями, щедрим урожаєм і не менш щирими зустрічами. Одна з таких відбулася в селі Верхній Майдан. Зустріч-презентація організована сільським бібліотекарем Токарук Г.М. спільно з вчителем української мови Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів Костюк Г.Д, які були ведучими цього творчого вечора.

 

Я намалюю тобі диво…

На виконання наказу головного управління освіти та науки Івано – Франківської обласної державної адміністрації проведений ІІ та ІІІ етапи Всеукраїнського конкурсу «Я дарую тобі , Україно…».

Районне журі конкурсу відзначило гармонійність та виразність кольорового рішення композицій, майстерність володіння різноманітними художніми техніками учениці Фитьківської ЗОШ І – ІІІ ст. Дереш Тетяну.

 

Оголошення!

Перший семінар з образотворчого мистецтва відбудеться у Максимецькій ЗОШ І – ІІ ст. 15 листопада 2011 року.

 

На семінар у Камінецьку ЗОШ І – ІІ ст. 8 листопада 2011 року запрошуються вчителі світової літератури Переріслянського куща.

 

Оголошення!!!

Постійно – діючий семінар вчителів біології відбудеться 11.10.2011 р. в Делятинській ЗОШ І – ІІІ ст. №3 (військове містечко). Автобус 815 з м. Надвірна.

Мати з собою паспорт.

 

Вітаємо

Команду Парищенської ЗОШ І – ІІІ ст., яка перемогла в обласному турнірі юних математиків. Раді за успіхи Чіха Володимира, Костика Ігоря, Байляк Валентини та Кузів Вікторії під керівництвом Івана Федака, доцента Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Нових вам досягнень у царині математики.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

серпень 2018 вересень 2018 жовтень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 4 гостей на сайті