Оголошення!

Свято обдарованої учнівської молоді "Ми надіє твоя Україно" відбудеться в четвер 10.05.12 о 1400 в залі засідань РДА.

Запрошуємо переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу МАН і педагогічних працівників, які підготували переможців.

 

Повідомлення!

31 травня 2012 р. о 13 год. в приміщенні РБК відбудеться фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти - не один»

В рамках фестивалю  відбудеться концерт , виставка дитячих робіт та ігротека для дітей з особливими потребами.

Запрошуємо  всіх  бажаючих    підтримати  вихованців навчальних закладів району.

 

До ювілейної дати

Утвердження знань та творчий розвиток, компетентний підхід до практичної спрямованості навчання в умовах профільної освіти - це стиль роботи вчителів світової літератури Надвірнянської ЗОШ I - III ст. №3- Іроденко Л.М., Луцюк Л.С., Совєтової А.Б.. Свідченням цього стала організована і проведена сучасна конференція, присвячена ювілею Ф.М. Достоєвського. Змістовну, науково обґрунтовану і просто цікаву лекцію з використанням мультимедійних можливостей прочитав присутнім директор Делятинського НВК Савчук Олег Михайлович. Філологи мали змогу дізнатись про невідомі сторінки життя письменника, осмислити розвиток його творчої спадщини в театрі та кіно. Лариса Марківна та Любов Семенівна продемонстрували власні мультимедійні презентації, які стали корисними та результативними для використання на уроках. Творчі доробки – реферати, сценарії позакласних заходів, комп’ютерні презентації на тему «Моє бачення життя та творчості Ф.М. Достоєвського» представили учні 10 класів закладів освіти району:

 

До відома навчальних закладів району

7 березня 2012 року о 1330 розпочнуться урочисті заходи до 198-ої річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. Дійство відбудеться біля пам'ятника Кобзареві та в Будинку культури.

Міським загальноосвітнім закладам забезпечити участь учнів у заходах, а також учителів.

Надвірнянський ІМЦ

 

До відома керівників та вчителів
загальноосвітніх навчальних закладів
Надвірнянського району

Згідно з наказом Управління освіти і науки Івано - Франківської обласної державної адміністрації (09.02.2012 року, №135/01 - 19/02) щодо відзначення Дня української мови 21 лютого 2012 року, Надвірнянський ІМЦ пропонує організувати в навчальних закладах відповідні заходи:

  • інтелектуальні ігри;
  • мовні свята
  • диспути, лекції й виступи - повідомлення про стан української мови як державної, як важливого елементу ідентичності нації та державотворення
  • зустрічі з відомими вченими, письменниками, членами Правлення (Ради) ОО "Просвіта".

Про проведені заходи повідомити ІМЦ до 24 лютого 2012 року

 

Районний семінар вчителів математики

22 грудня на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання «Школи удосконалення педмайстерності вчителів математики», яка працює над проблемою активізації пізнавальної діяльності на уроках математики шляхом вдосконалення форм навчальних занять.

Вчителі математики школи підготували семінар на тему «Інтерактивні методи навчання в практиці викладання математики». Метою семінару було підвищення рівня професійної компетентності вчителів математики, здійснення інформаційно-методичного і змістово-технологічного супроводу проблеми. Програма семінару включала різні форми роботи. Це і науково-методичне інформування, презентації, і майстер-клас з елементами тренінгу, позакласний захід.

Учасників семінару привітав директор школи Маланюк П. М. і ознайомив їх з презентацією навчального закладу. Науково-методичний супровід інноваційних процесів у школі, зокрема, досвід вчителів математики школи з їх використання, - тема виступу заступника директора з навчально-виховної роботи Барткової Г. М.

 

Спалахи Різдвяної зірки

Відповідно плану роботи Надвірнянської районної станції юних техніків на період зимових канікул в приміщенні закладу проведено ряд виховних та масових заходів.

Першим заходом стало відкриття «Майстерні діда Мороза». Керівники гуртків представили новорічні поробки своїх вихованців, якими був прикрашений виставковий зал закладу. Окрасою залу стала красуня-ялинка, вбрана новорічними іграшками, виготовленими вихованцями різних гуртків. Тут красуються вироби з паперу та картону, виконані вихованцями гуртків « Оригамі» та « Виготовлення іграшок» ( керівники гуртків Брунарська Г.В. та Андрейчук І.Д.), барвисті кульки, зроблені вихованцями гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» ( керівник гуртка Мельник Н. Я.), витинанки, іграшки з використанням природного матеріалу, змайстровані на заняттях гуртка « Художньо-технічне моделювання» ( керівник гуртка Бегметюк Л.М.) та прикраси виготовлені з лози вихованцями гуртка «Лозоплетіння» ( керівник гуртка Глинчак Я.Д.). Карнавальні маски для балу-маскараду з елементами ори гамі, аплікації з паперу та тканини представили вихованці гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» ( керівник Савчина Г.Ю.).

Високою майстерністю і художнім смаком вирізнялась робота гуртківців «Початкового технічного моделювання» ( керівник Петрик В.В.) – вертеп, виготовлений з кольорового паперу та картону. Макети персонажів цього дійства: Козак, Господиня, Ангел, Жид, Цар, Солдат, вражають оригінальністю та самобутністю. В техніці витинанки з паперу виготовлені два різдвяних Ангели, які створюють святковий настрій. А навколо ялиночки заводить хоровод весела дітвора, фігурки яких гуртківці виготовили з паперу у вигляді конусних іграшок.

 

Шановні колеги!

Хай родиться в полі
Жито й пшениця,
Хай хліб-сіль будуть
У Вашій світлиці.
Щоб Ви в своїм домі
Всі були здорові,
І щоби було у Вас
Усього доволі!
Хай сипляться гроші
Вам дощем із неба,
Й Господь посилає
Усе,що Вам треба!
Хай щастя стукає у двері,
Хай заходять до оселі
Радість,злагода та спокій
І любов на довгі роки!
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!!

 

Районна конференція «Формування здорового способу життя засобами позашкільної освіти»

Сьогодні система освіти повинна не тільки виховувати освічену, культурну особистість, але й насамперед зберігати, зміцнювати її здоров’я.

З метою пошуку нових підходів, технологій щодо збереження, зміцнення здоров’я дітей і була проведена районна конференція, тема якої – « Формування здорового способу життя засобами позашкільної освіти».

До конференції була організована виставка малюнків учнів загальноосвітніх шкіл та творчих робіт вихованців районного еколого – натуралістичного центру. Усі учасники конференції отримали матеріали з профілактики шкідливих звичок ( листівки, буклети, плакати), надані Надвірнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Розпочалась конференція із відеоролика « Ми за здоровий спосіб життя». Начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Винник М. В. зазначив, що завдання конференції спонукає педагогічні колективи позашкільних установ до формування у вихованців позитивної мотивації до здорового способу життя та у виявленні, розповсюдженні позитивного досвіду роботи закладів позашкільної освіти з питань здоров’язбереження. Про роботу щодо збереження здоров’я засобами позашкільної освіти в закладах еколого – натуралістичного спрямування розповіла практичний психолог Л. Горай (РЕНЦ). Шляхи реалізації оздоровчої функції в центрі дитячої творчості розкрила Цюрак О., методист РЦДТ., а питання про здоровий спосіб життя як умову творчого розвитку особистості – Бегметюк Л., керівник гуртка, культорганізатор Надвірнянської СЮТ. Балабан Н., методист Ланчинського ЦДЮТ, розкрила сутність формування здорового способу життя на засадах розвитку життєвих навичок. Презентувала Програму «Сприяння просвітницькій роботі « рівний - рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» як однієї із здоров’язберігаючих технологій» Н. Мельниченко, методист РЕНЦу.

 

Психологічний супровід формування здорового способу життя в дошкільних закладах району.

30 листопада 2011 р. в Надвірнянському дошкільному закладі « Квітка Карпат» відбулась районна конференція на тему : « Шляхи формування здорового способу життя дошкільників за програмою « Я у світі». Учасниками конференції стали практичні психологи, методисти та завідувачі дошкільних закладів району. Програма конференції передбачала доповідь практичного психолога Світлани Костик, виступи практичного психолога Делятинського ДНЗ Наталії Гусейнової, вихователя ДНЗ « Квітка Карпат» Людмили Цімкри, логопеда Інни Колодніцької та завідувача цього ж закладу Ганни Маляр. Практичними психологами дошкільних закладів району була підготовлена виставка, у формі презентації кожного закладу, яка відображала різні підходи та шляхи формування здорового способу життя у дошкільників.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

серпень 2018 вересень 2018 жовтень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 11 гостей на сайті