Семінари – практикуми вчителів біології.

Проведено семінари – практикуми вчителів біології спільно з природним заповідником «Горгани» на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Гвіздської ЗОШ І-ІІІст., Пнівської ЗОШ І-ІІІст. Змістовні тренінги проведено завідувачем сектору екологічної освіти Лахвою Світланою Іванівною та провідним фахівцем сектору екологічної освіти Кравчук Людмилою Петрівною. Вчителі району мали змогу ознайомитись з природоохоронною роботою Горганського заповідника.

 

Подарунок рідній школі

Напередодні Нового року, 21 грудня 2012 р., у приміщенні Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття навчального кабінету правознавства. Благодійник, який посприяв у відкритті даного кабінету у школі це один із перших її випускників, а зараз генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України Михайло Цимбалюк. На превеликий жаль пан Михайло не був присутній на даному святі. Однак було запрошено велику кількість поважних гостей.

На урочисте відкриття кабінету завітали начальник відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації Михайло Винник, методист цього відділу Галина Ботулінська, сільський голова с. Пасічна Василь Михайлюк, отець-парох с. Пасічна, віце-декан Пнівського деканату Олексій Гуляк, колишній класний керівник 11-Б класу 1982 р. випуску Ольга Бевзюк, перші випускники школи: Тарас Кушнірук, Галина Дутчак, педагоги школи.

 

 

Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2013"

На виконання наказу відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації №184 від 29 серпня 2012 року “Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» в листопаді - грудні 2012 року проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2013” у номінаціях: фізика,інформатика, музичне мистецтво.

Учителі району взяли активну участь у конкурсі. 14 педагогів із 14 шкіл району змагались показуючи добрий фаховий рівень та педагогічну майстерність. Учасники конкурсу виявили власні творчі можливості з реалізації як традиційних форм і методів навчання , так і використання новітніх освітніх технологій, продемонстрували різноманітність інтересів та захоплень. Зріс рівень само презентації конкурсантів. На основі матеріалів та висновків журі, визнано переможцями районного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2013”:

номінація фізика: Угорчук Ольгу Михайлівну, вчителя фізики Надвірнянської ЗОШ I-III ст. №1
номінація інформатика: Гресько Світлану Леонтіївну, вчителя інформатики Ланчинської ЗОШ І-ІІІст.
номінація музичне мистецтво: Процик Уляну Михайлівну, вчителя музичного мистецтва Краснянської ЗОШ I-III ст.

 

Школа становлення молодого вчителя

29.11.12 на базі Прикарпатського військово-спортивного ліцею інтернату відбувся семінар вчителів математики Надвірнянського району «Школа становлення молодого вчителя».

Учасники семінару ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу, умовами, в яких загартовуються розум, сила і дух юнаків з усієї України. Особливе враження справила на них інформація про історію створення ліцею, про повсякденне життя, навчальні та спортивні досягнення.

Молоді педагоги відвідали урок алгебри у 9-му класі. Вчитель Кібаш Наталія Михайлівна у цікавий спосіб розкрила тему «Розв’язування квадратних нерівностей», застосувавши формулу: «Успіх = 10 % таланту + 90% щоденної наполегливої праці». На уроці було використано інтерактивну дошку, сучасні технології навчання, які дозволяють здійснювати особистісно орієнтований підхід до навчання математики.

 

30 жовтня – 3 листопада у м. Суми відбувся фінальний етап VIII Всеукраїнського турніру юних економістів, в якому команда Надвірнянського ліцею здобула ІІІ місце.

А ось погляд на подію гравця команди-переможця, учениці 4 курсу (11 класу) Надвірнянського ліцею, Плитус Вікторії. Орфографія та пунктуація авторська.

Вечір 29 жовтня 2012 року. П’ятеро підлітків з важкими сумками в руках та трепетним передчуттям в душах на чолі з вчителем, схвильовано чекали прибуття поїзда «Івано-Франківськ - Київ». В Усіх на думці було лише одне: «Що нас там чекає? Чи здобудемо ми так хоча б щось? А що, якщо ми не виправдаємо сподівань? Що тоді?» Хто такі вони? Вони -  це ми,  команда Надвірнянського ліцею «Черлені пацьорки» в складі Христини Огерук, Софії Дунець, Таїсії Савуляк, Вікторії Плитус, Павла Андрусяка та керівника команди Олега Олексійовича Ковальчука.  Про що це вони? Про Всеукраїнський Турнір юних економістів…

Це свято думок і креативу відбувалось в період з 30 жовтня по 3 листопада 2012 року.  Приїхавши до Сум, ми були приємно вражені його гостинністю і умовами, які нам надали. Готель, надзвичайно красиві номери, багато цікавих однолітків – чого можна ще бажати? Але ні, нам було мало хороших умов і спілкування... Ми хотіли лише одного – гідно представити ліцей, показати, що недаремно подолали таку відстань і таки приїхали туди…

 

Наказ від 14 серпня 2012 р. №128

 

УКРАЇНА
Надвірнянська районна державна адміністрація Івано-Франківської області
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ


від 14 серпня 2012 року
128

Про відрядження на обласні
серпневі секційні засідання
педагогічних працівників

На виконання наказу головного управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА від 13.08.2012 р. №786\01-19\01 та згідно Програми обласної науково-практичної конференції і з метою якісної підготовки до нового навчального року,

 

Наказ від 8 серпня 2012 р. №173

 

УКРАЇНА
Надвірнянська районна державна адміністрація Івано-Франківської області
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ


від 08 серпня 2012 року
173

Про проведення серпневих
конференцій працівників
загальноосвітніх навчальних
закладів освіти.

З метою виконання стратегічних завдань розвитку освітньої галузі, визначених нормативними актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації, спрямованих на підтримку вітчизняної освіти і науки, створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти,

 

До уваги директорів шкіл!

Прошу забезпечити явку вчителів початкових класів, які в 2012 – 2013 навчальному році будуть працювати у 1 класі, для участі у навчальних тренінгах.

Заняття відбудеться на базі Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 26 червня о 900. Прошу компенсувати витрачений час додатковими днями до відпустки вчителям, які на даний час перебувають у відпустці.

1 кущ (Надвірнянський)
900 – 1030 – Вступ дитини до школи
1040 – 1210 – математика
1220 – 1330 – літературне читання
1340 – 1610 – природознавство

2 кущ (Делятинський)
900 – 1030 – літературне читання
1040 – 1210 – природознавство
1220 – 1330 – Вступ дитини до школи
1340 – 1610 – математика

Вчителям необхідно мати з собою програму ПЗО, зошит, ручку.

Методист ІМЦ Л. Лисак

 

 

Шановні учні, вчителі, батьки!

Прийміть щирі вітання з останнім дзвоником, із днем, коли школу закінчило ще одне покоління юних надвірнянців!

Нехай  мелодія останнього дзвоника залишиться у вашій душі незабутнім переспівом, солодким спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки здійсненними мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями.

Сьогодні завершується надзвичайно важливий етап для вчорашніх школярів, і відтепер ви наша надія на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.

Протягом усіх років навчання поруч з вами були ваші батьки і вчителі. Разом із вами вони ділили ваші переживання і раділи вашим успіхам. Сердечне їм спасибі за мудрість, розуміння і чуйність.

Не маємо сумнівів, що ваша молода енергія, сміливість, професіоналізм допоможуть вам упоратися з будь-якими завданнями.

Бажаємо гарного літнього відпочинку, чудового настрою, найкращих сонячних днів!

Відділ освіти, районний інформаційно – 
методичний центр, райком профспілки
працівників освіти.

 

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

вересень 2018 жовтень 2018 листопад 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Вхід

На даний момент 26 гостей на сайті