Творчий звіт Надвірнянського РЦДТ

У Провідну неділю травня, що цього року збіглася в часі зі святкуванням Дня Матері, Надвірнянський районний центр дитячої творчості, який очолює Лілія Грицюк, традиційно провів свій творчий звіт.

У фойєрайонного будинку культури була розгорнута виставка творчих робіт гуртківців та педагогів. Присутні на святі мали змогу оцінити творчий доробок гуртків декоративно-прикладного мистецтва, де керівниками є Галина Оксенюк, Надія Шпирна, Ірина Попович, Тетяна Сідляр, Ірина Костів, Катерина Кисляк, Олена Менделюк, Світлана Огерук, Оксана Думенко, Олександра Онуфрак, Марія Іванюк, Ольга Романчук, Наталія Коваль, Наталія Луцюк, Любомир Стручинський, а також персональну виставку керівника танцювального гуртка Надії Карпової. Милувала око колоритно оформлена художником-оформлювачем Іванною Уштан та завідувачем естетичного відділу Оленою Копчук сцена.

Вже за традицією Божого благословення та опіки Матері Божої побажав матерям та всім присутнім всечесний отець Роман Григораш.

Найщиріші вітання матерям Надвірнянщини прозвучали від голови районної ради Василя Поповича, заступника голови РДА Богдани Ковалюк, міського голови Зіновія Андрійовича.

Розпочали концертну програму гаївками учасники фольклорно-етнографічних гуртків під орудою Оксани Івасик та Олександри Михайлюк, що працюють при Фитьківській ЗОШ.

 

XVI зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини

19 квітня 2013 року на базі Пасічнянської ЗОШ І - ІІІ ст. Надвірнянської РДА відбувся XVI зліт обдарованої учнівської молоді  Гуцульщини, що об'єднав школярів у секціях з різних галузей знань. Цей захід проведено в рамках відзначення Року дитячої творчості. Учні мали можливість захищати науково-дослідницькі роботи і стати володарями Дипломів І , ІІ та ІІІ ступенів.

На терени Пасічнянської землі приїхали делегації з усіх куточків Гуцульщини: Верховинського, Рахівського, Косівського, Коломийського, Путильського, Надвірнянського районів, м. Яремче.

200 обдарованих школярів прибули, щоб позмагатися і продемонструвати свої вміння та навички.

Урочистість моменту відкриття XVI зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульського регіону вдало підкреслила присутність завідувача  відділенням Національного науково-дослідницького інституту українознавства МОН України Петра Шкрібляка.

Учасників зльоту привітали голова Гуцульської освітянської ради Петро Лосюк, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Михайло Винник, директор Пасічнянської ЗОШ І - ІІІ ст. Оксана Хімич, парох місцевої церкви о. Олег, заступник голови Надвірнянської РДА Богдана Ковалюк, заступник начальника головного управління освіти Івано-Франківської ОДА Іван Будзак.

Зліт завершився святковим концертом на честь переможців. Начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Михайло Винник побажав учасникам нових звершень і перемог та передав естафету зльоту колегам з м. Яремче.

Віримо, що і в наступному році юні гуцулята зберуться разом, щоб розповісти про свої досягнення та вписати нову сторінку в історію гуцульської землі.

 

Районна олімпіада з декоративно- вжиткового мистецтва

З метою підтримки та розвитку декоративно – вжиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих здібностей школярів проведено вперше районну олімпіаду з декоративно- вжиткового мистецтва в рамках відзначення в Україні Року дитячої творчості.

В олімпіаді взяли участь 76 школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, а саме Верхньомайданської ЗОШ І- ІІ ст., Саджавської ЗОШ І – ІІІ ст., Ланчинської ЗОШ І – ІІІ ст., Стримбівської ЗОШ І – ІІ ст., Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ст. № 3, Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ст. № 4, Цуцилівського НВК, Пасічнянської ЗОШ І – ІІІ ст., Краснянської ЗОШ І – ІІІ ст., Добротівського НВК, Ліснотарновицького НВК, Білозоринської ЗОШ І – ІІ ст., Делятинської ЗОШ І – ІІІ ст .№ 3, Пнівської ЗОШ І – ІІІ ст, Парищенської ЗОШ І – ІІІ ст., Делятинської ЗОШ І- ІІ ст., Делятинського НВК, Бистрицької ЗОШ І – ІІІ ст., Максимецької ЗОШ І – ІІ ст, Молодківської ЗОШ І – ІІІ ст., Чорноославської ЗОШ І – ІІІст., Делятинської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, Гаврилівської ЗОШ І – ІІІ ст, Білоославської ЗОШ І – ІІІ ст., Тисменичанської ЗОШ І – ІІІ ст., Битківської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, Зеленської ЗОШ І – ІІІ ст., Гвіздської ЗОШ І – ІІІ ст., Надвірнянського районного центру дитячої творчості, районної станції юних техніків, районного еколого – натуралістичного центру, Ланчинського ЦДЮТ.

Школярі змагались у трьох номінаціях – бісероплетіння, паперопластика (оригамі, квілінг, торцювання), народна іграшка. Учасники олімпіади продемонстрували художньо – естетичні смаки, оригінальність, креативність та композиційність у виконанні творчих робіт.

Захід сприяв реалізації творчих здібностей дітей.

 

У вінок Кобзареві

У всіх навчальних закладах Надвірнянського району відзначають 199 річницю від дня народження Великого Кобзаря. Шевченківський тиждень (06-15 березня 2013 р.) розпочався Шевченківським уроком, що проводився в кожному класі. Традиційними стали святкові радіолінійки „Іду з дитинства до Тараса”, літературні читання, конкурси декламаторів, виставки ілюстрацій до творів поета, літературно-музичні композиції. Цікавими були презентації проектів, інтелектуальні ігри патріотів „Я знаю все про Кобзаря”, брейн-ринги „Світова велич Т. Шевченка” та інші заходи.

Пропонуємо фотоматеріал зі шкіл.

 

Творчий звіт учителя-це форма методичної роботи,спрямована на пошук, підтримку і пропаганду прогресивного педагогічного досвіду вчителя, а також демонструє ступінь професійної майстерності, сприяє виявленню проблем, над якими ще варто попрацювати. Такий підсумок професійної майстерності вчителів хімії району, які атестуються в поточному році проведений на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№3. Хочеться побажати всім вчителям не зупинятися на досягнутому, бути в постійному пошуку,учитися кожну годину й у кожного, творити і винаходити, іти вперед-там успіх. Коли маєш результат, не шкода ні часу ні сил. Вдячні, захоплені погляди учнів-справжня нагорода за працю.

 

Формування та розвиток творчої особистості в креативному освітньому середовищі

В рамках відзначення в Україні Року дитячої творчості 26 лютого 2013 року проведено районну практичну конференцію «Формування та розвиток творчої особистості в креативному освітньому середовищі».

Мета конференції: створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку школярів.

В районному заході взяли участь керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Учасники конференції мали змогу переглянути виставку творчих робіт вихованців гуртків.

Цікаво, плідно ділились своїм досвідом роботи щодо формування творчої особистості школярів керівники гуртків району.

 

Творчий звіт вчителів біології

19 лютого 2013 року відбувся творчий звіт вчителів біології Надвірнянського району, які атестуються у поточному році. Педагоги презентували рівень своєї педагогічної майстерності за між атестаційний період у підвищенні науково-теоретичного рівня та професіоналізму,висвітливши такі питання,як:анкетні дані,особисті нагороди,результати попередньої атестації та курсової підготовки,проблему,над розв’язанням якої працюють,педагогічне кредо, участь в роботі методичних обєднань,участь в методичних та предметних декадах, відкриті уроки та виховні заходи, цікаві педагогічні знахідки, які розкривають творчість педагога, науково-дослідницьку роботу, власні друковані збірники та посібники,інновації у роботі, творчу лабораторію вчителя тощо.

 

 

За рішенням Юнеско 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. Кожен громадянин будь - якої країни ще більше відчуває власну приналежність до свого народу, нації. Рідна мова для людини - як крила для ластівки: вона їх не відчуває, але без них не може злетіти.

Тільки рідне слово, виплекане нашим родом і народом, має таємничу здатність тримати людину в повноті її історичного й духовного буття. Тільки від порога рідної мови можна виходити на широкі магістралі світу. Посадімо Шевченкове слово біля хати, нехай проростає.

 

 

Конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт.

22 січня відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства Малої академії наук України при Надвірнянському еколого-натуралістичному центрі дітей та юнацтва з метою творчого,духовного, інтелектуального розвитку дітей,виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді,залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

Слід відмітити високу активність учнів Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст. у підготовці науково-дослідницьких робіт.

Враховуючи рішення засідання ради наукового товариства еколого-натуралістичного центру дітей та юнацтва: рекомендувати переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту:

Сіщук Лесю Олександрівну, ученицю 11класу Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.- секція -охорона довкілля та раціональне природокористування (керівник Вірста Магдалина Василівна)
Долгову Надію Андріївну, ученицю 11класу Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.-секція-ботаніка, зоологія (керівник Вірста Магалина Василівна)
Боднарук Іванну Юріівну, ученицю 9 класу Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст.-секція лісознавство(керівник Козьмин Любов Петрівна)
Созанського Степана Ярославовича, учня 10 класу Ліснотарновицького НВК- секція екологія(керівник Гриджук Марія Михайлівна)

 

 

Пам'ятка для практичного психолога і соціального педагога

  • Аналітичний і статистичний звіти подавати до 10 грудня і 10 травня н. р.
  • Річний план погоджувати до 10 червня н. р.
  • Копії графіків роботи подавати до 5 жовтня н. р.
  • Списки дітей, які знаходяться на внутрішньому шкільному обліку,станом на 01 жовтня подавати до 5 жовтня н. р.
  • Списки учнів волонтерів подавати до 5 жовтня н. р.
  • Інформацію стосовно надання учнями волонтерської допомоги подавати до 19.11. та 15.04 н. р.
  • Списки учнів, батьки яких тривалий час відсутні подавати до 5 жовтня н. р.

У вересні кожного року мають бути розроблені:

  • Заходи по роботі з дітьми трудових мігрантів.
  • Заходи щодо недопущення проявів насилля в учнівському середовищі.
  • Заходи по недопущенню поширення наркотичних, тютюнових речовин та алкоголю в навчальних закладах.

Вся інформація і заходи повинні бути затверджені керівником навчального закладу і подаватись до РЦППСР своєчасно!!!

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

серпень 2018 вересень 2018 жовтень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 96 гостей на сайті