Школа молодого вчителя початкових класів продовжує працювати

Ось уже третій рік поспіль працює школа становлення молодого вчителя. Метою діяльності школи є створення умов для професійного росту вчителів початкових класів. Перед ШМВ стоять такі завдання:

  • забезпечити засвоєння вчителями-початківцями навчальних програм;
  • навчити користуватися діючими нормативно-правовими документами;
  • сприяти професійному становленню молодих учителів.
 

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти. Бажаємо високої учительської долі, зігрітої любов’ю вихованців, преміцного здоров’я, невичерпних творчих сил.

Відділ освіти, районний інформаційно –
методичний центр, райком профспілки
працівників освіти.

 

Інформатика у початкових класах

Школа молодого вчителя інформатики у початкових класах розпочала свою роботу на базі Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ст. №3.

Керівник цього методичного формування старший вчитель, учитель початкових класів Тетяна Рудольфівна Дунаєва ознайомила учасників семінару з планом роботи на 2013 – 2014 навчальний рік, провела анкетування вчителів щодо їх запитів і проблем з ІКТ.

Під час роботи ще раз опрацьований зміст освітньої галузі «ТехнологіЇ» Державного стандарту початкової загальної освіти, проаналізовано програму «Сходинки до інформатики»: мету і завдання навчального курсу, структуру навчальної програми,вимоги до проведення уроку з інформатики.

 

Всеукраїнський день дошкілля.

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля в дошкільних навчальних закладах району відбулися святкові заходи: дні відкритих дверей, святкові концерти і виставки творчих надбань дітей і педколективів дошкільних навчальних закладів.

26 вересня 2013 року на базі Надвірнянського дошкільного навчального закладу «Квітка Карпат» пройшло районне свято, яке розпочалося з перегляду виставки «Руками творяться дива». В святково прибраній залі працівників дошкільних установ привітали господарі закладу – діти. Кращих педагогів району нагороджено грамотами відділу освіти та райкому профспілки і грошовими преміями. На завершення урочистостей усі присутні отримали музичні вітання від працівників ДНЗ. Як це відбувалося – дивіться фото.

Наказ: Про відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля. Завантажити

Натисніть, щоб відкрити галерею.
Натисніть, щоб відкрити галерею.

 

Наказ від 21 серпня 2013 року

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,
МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


від 21 серпня 2013 року 
1222

Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти

З метою організованого переходу на нові Державні стандарти та з метою додержання державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів

Наказую:

  • Затвердити орієнтовні вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти з предметів інваріантної складової навчального плану, що додаються.
  • Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести цей наказ до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів
  • Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  • Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Додаток: на 70 арк. Завантажити

Заступник Міністра
Б.М. Жебровський

 

Підсумки функціонування закладів освіти в районі в 2012-2013 навчальному році та основні завдання розвитку на 2013-2014 навчальний рік в умовах реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні

Завантажити

Рекомендації
пленарного засідання серпневої (2013 р.) конференції педагогічних працівників Надвірнянського району
Готовність закладів освіти району до реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні

Завантажити

 

Наказ від 12 серпня 2013 р. № 142

 

УКРАЇНА
Надвірнянська районна державна адміністрація Івано-Франківської області
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ


від 12 серпня 2013 року
142

Про проведення серпневих
конференцій працівників
загальноосвітніх навчальних
закладів освіти.

На виконання стратегічних завдань розвитку освітньої галузі, визначених  Національною  стратегією розвитку освіти  в  Україні  на  період  до  2021 року  та  іншими  нормативними актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді  та  спорту  Івано-Франківської облдержадміністрації, спрямованих на підтримку вітчизняної освіти і науки, створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти,  з  метою  підведення  підсумків  роботи  навчальних  закладів  у  2012-2013  навчальному  році  та  організованого  початку  2013-2014 навчального  року,

 

Районний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один»

В рамках реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей-інвалідів, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо посиленої уваги до проблем дітей та одиноких людей з особливими потребами в Надвірнянському районі проводиться широкомасштабна системна робота.

Уже другий рік поспіль в  районі проводяться три тематично пов’язані заходи:

1.     Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти –не один»

2.     Благодійна акція «Подаруй дитині майбутнє»

3.     Благодійна акція»Дай хліб і візьми  рай»

Другий Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один» охоплює дітей , які мають вади фізичного розвитку, але мають і таланти. У 2012 році у Фестивалі взяло участь 9 дітей, яким було вручено  загалом 12 тис. грн.. Ці кошти , зібрані організаторами серед бюджетних організацій, були вручені талановитим. Обдарованим дітям на сцені Фестивалю та частково передані дітям, які не в змозі фізично пересуватися, додому.Ідеяпроведення фестивалю належить заступнику голови районної державної адміністрації Богдані Ковалюк.

 

Яка краса плаями йти в добротівську природу! Як любо тут! Як славно жить серед цієї вроди!

17 червня 2013 року в урочищі Добротівська Гора розпочав роботу районний туристично-оздоровчий табір "Мандрівник". Близько 700 школярів розмістилися в наметовому містечку. Їх привітали начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Винник М. В., головний спеціаліст відділу освіти Безбородько  М. П., методист ІМЦ Угринчук І. М., директори шкіл. Учасники табору визначили завдання і маршрути краєзнавчо-туристичної роботи та відпочинку. Попереду багато цікавого: змагання, турніри, туристичні походи.

Натисніть, щоб відкрити галерею.
Натисніть, щоб відкрити галерею.

 

Дорогі учні, батьки, освітяни!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Це особливо урочистий, зворушливий і незабутній день.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя.

Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Сьогодні ви маєте нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють своїх учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.

По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів і бабусь. Вони пройшли роки шкільного життя разом з випускниками, раділи їх успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Відділ освіти, районний інформаційно – 
методичний центр, райком профспілки
працівників освіти.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

вересень 2018 жовтень 2018 листопад 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Вхід

На даний момент 17 гостей на сайті