Ділова гра «Творчий вчитель - це необхідність чи данина моді…»

12 листопада на базі Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання вчителів творчої педагогічної майстерні на тему «Ділова гра як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів».

На шкільному подвір’ї учасників семінару із щирою усмішкою зустрів директор школи, побажавши всім гарного настрою та плідної праці.

Вчителі з цікавістю переглянули презентацію про історію Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, педагогічний колектив, здобутки у методичній, навчальній та виховній роботі.

Учні 4 класу із класним керівником Боднарук Л.Р. підготували чудове привітання. Діти співали пісні «Добрий день», «А я бажаю вам добра», декламували вірші про щастя, мир, учительську працю. Дівчатка виконали тематичний таночок «Україночка». На згадку діти подарували присутнім власноруч пошиті із домотканого полотна з гуцульською вишивкою «Мішечки щастя», в яких сховалася підкова, спечена із тіста і прикрашена квітами.

Детальніше на сайті РІМЦ

 

Удосконалення методичного сервісу шляхом поширення кращого педагогічного досвіду

10 листопада 2015 року на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 проходив обласний постійно діючий семінар керівників районних (міських) шкіл ППД, мета якого – підвищення професійної компетентності та педагогічної майстерності керівників і слухачів шкіл ППД.

Керівник обласної школи ППД Галина Слободян, завідувач лабораторії педагогічного досвіду Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, старший викладач кафедри менеджменту та освітніх інновацій, окреслила завдання семінару, мотивувала присутніх на активну діяльність упродовж засідання.

Лейтмотивом семінару стала трансформація передового педагогічного досвіду вчителя української мови і літератури Світлани Адаменко «Аналіз символіки в художніх творах української літератури» в практику роботи філологів.

Ґрунтовний науково-методичний аналіз ППД Адаменко С. Я. зробила Галина Слободян, акцентуючи увагу присутніх на його результативності в контексті літературної освіти та важливості впровадження в роботу вчителів-словесників.

Світлана Адаменко презентувала основні шляхи реалізації власного ППД у колі педагогів-однодумців.

Детальніше на сайті РІМЦ

 

Розпочався ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України у листопаді 2015 року – березні 2016 року проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (Положення додається).

Конкурс проводитиметься серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

У 2014 році автори кращих робіт були запрошені та відвідали Литовську Республіку, під час поїздки взяли участь у презентації діяльності Сейму Литовської Республіки, відвідали навчальні заклади, ознайомилися з культурною спадщиною Литви та Польщі.>

Переможці ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» у 2016 році нагороджуватимуться дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну. Фінал конкурсу відбуватиметься у березні 2016 року в м. Києві.

Детальніше на сайті РІМЦ

 

Протоколи ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад можна переглянути на сайті РІМЦ

 

Вітаємо всіх учнів, педагогів, батьків з Днем української писемності та мови. Бережемо рідне слово!

Мова моя – мов дівчинка у віночку:
йде полем, іде лугом,
терновими стежками йде.

Мова моя – мов ластівка:
летить горою, летить долом,
провіщає мені ясен день.

Мова моя – немов Берегиня,
що на кожне своє дитятко
дихає і тремтить.

Мова моя – Була! Буде!
А нині я терни в стежках визбирую,
щоб їй було легше ходить…
Г. Кирпа

У всіх школах Надвірнянщини сьогодні писали диктант національної єдності, адже мова - серце нації.

Детальніше на сайті РІМЦ

 

XІ Всеукраїнський турнір юних економістів

З 27 по 31 жовтня 2015 року у м.Рівне проходили економічні змагання в межах 11 Всеукраїнського турніру юних економістів. На змагання прибуло 12 команд у складі 5 учнів та вчителя. Цьогоріч у турнірі взяли участь 3 команди з м.Харків, 2 команди з м.Рівне, 2 команди з Волинської області, 2 команди з Сумської області та по 1 команді з Львівської, Житомирської та Івано-Франківської областей.

Детальніше тут

 

Обласний семінар методистів, відповідальних за початкову освіту

20 жовтня 2015року на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№3 відбувся обласний семінар методистів, відповідальних за початкову освіту з теми « Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в практику роботи початкової школи».

Мета семінару: ознайомитися з практикою впровадження ІКТ у початковій школі та використання інформаційно-комунікаційних технологій в системі роботи методиста з початкової освіти.

Завдання:

  • обговорити з учасниками семінару проблеми упровадження ІКТ у початковій школі;
  • ознайомитися з системою роботи відділу освіти Надвірнянської РДА , методиста ІМЦ з початкової освіти щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській та методичній роботі;
  • Напрацювати методичні рекомендації та матеріали для роботи методистів Р(М)МК, РІМЦ щодо упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в початковій школі;
  • Опрацювати нові нормативні документи початкової школи.

У роботі семінару взяли участь методисти ОІППО –С.Юсипчук, завідувач лабораторії ОІППО, Н.Попович, завідувач відділу ОІППО, методисти, які відповідають за початкову освіту в Р(М)МК та РІМЦ області, Л.Лисак,методист з початкової освіти відділу освіти Надвірнянської РДА, адміністрація ЗОШ №3.

Детальніше на сайті РІМЦ

 

Конкурс патріотичної пісні, присвячений Дню захисника України та 73-річниці УПА

16 жовтня 2015 року на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшов районний конкурс патріотичної пісні, присвячений Дню захисника України та 73-річниці УПА. В конкурсі взяло участь 29 учнівських колективів. Розпочали свято учні Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Роман Садрук), які представили художню композицію на вшанування пам’яті борців за волю і незалежність України. Гостями свята були представники братства ОУН-УПА під керівництвом п.Михайла Юркевича, які виконали кілька стрілецьких пісень та сфотографувалися з дітьми. Учасники конкурсу виконували стрілецькі, повстанські, сучасні патріотичні пісні.

Варто відзначити виступ учнів Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник І.Глущук), Делятинського НВК (керівник Г.Чрленюк), Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Г.Пуканюк), Надвірнянського РЦДТ (керівник М.Рудяк), Ланчинський ЦДЮТ (керівник В.Менів). Різнопланову програму представили тріо та дуети Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. (КЕРІВНИК п.Кепещук), Добротівського НВК (керівник В.Менів), Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник М.Вінтоняк) та солісти Марія Петруняк, учениця Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Р.Войнарович), Андріана Романюк, учениця Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник В.Пнявчук), Віталія Гуменюк, учениця Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Я.Гаврилюк), Уляна Максим’юк, учениця Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Ю.Миронюк). Завершили конкурс патріотичної пісні козачата Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник О.Суходольська), які бадьоро марширували та співали пісню на слова В.Симоненка «Ми-українці».

 

На варті Свободи і Соборності

Свята Покрова здавна вважається покровителькою українського воїнства. Та в ці нелегкі та грізні часи наш народ особливо потребує Її небесного заступництва тому і не дивно, що саме цей день оголошено Днем захисника України.

Цими днями в Ланчинському центрі дитячої та юнацької творчості пройшов тиждень національно-патріотичного виховання. Діти мали змогу взяти участь у козацьких забавах (керівник Надія Голіней), інтелектуально-розиваючій грі «Моя Україна» (керівник Марина Бабіїв) та виховних заходах «Здобудеш Українську Державу…»(керівник Ярослава Биндас), «З Україною в серці живу» (керівник Мирослава Півторак).

Завершальним акордом тижня стало свято під назвою «На варті Свободи і Соборності», організоване керівником театрального гуртка Мирославою Мельник та Ланчинською міською дитячою бібліотекою. У заході взяли участь вихованці літературного та театрального гуртків, а також учасники танцювального колективу «Сонечко» керівник Уляна Тимінська, які зачарували глядачів козацьким танцем. Ведучі Мирослава Мельник та Андрій Микитин розповіли присутнім про героїчну боротьбу українського козацтва,січового стрілецтва та УПА. Особливо схвилювало всіх присутніх інсценізація балади Нестора Чира «Розмова на світанку» присвячена усім героям Небесної Сотні.

До слова було запрошено Дмитра Білавича, вчителя історії Ланчинської ЗОШ І - ІІІ ст. учасника бойових дій на сході України. Наталя Яремин, завідувач бібліотеки, подякувала герою і подарувала йому квіти, а юна літстудійка «Бистріні» Іра Шкрумеляк прочитала власний вірш «Борцям».

«Не плач, моя Україно, а радуйся – ти народила дітей, гідних майбутнього» - на такій оптимістичній ноті завершився захід. Але боротьба триває і не тільки на сході. Сподіваємося, ми долучилися до великої справи – виховання покоління справжніх патріотів, готових завжди стояти на варті свободи і соборності України.

 

«Народ шукає в геніях себе»

Саме цими словами геніальної Ліни Костенко розпочалося вже традиційне для Ланчинського Центру дитячої творчості святкування Дня відкритих дверей.

Свято відкрила директор Я. О. Недашківська. Вона побажала всім вихованцям та педагогам вдалого навчального року та закликала дітей до плідної співпраці на заняттях гуртків. З вітальним словом звернувся до присутніх лауреат премії Ю.Шкрумеляка, працівник краєзнавчого музею ім..Марійки Підгірянки в Білих Ославах, Василь Левицький. Ведучі Андрій Микитин та Мар’яна Яворська розповіли гостям про талановитих людей різних мистецьких галузей-письменницю Ліну Костенко, хореографа В.Верховинця, композитора Д. Січинського, громадського діяча І. Озаркевича, митців вихідців з с.м.т. Ланчин І. Іваночка та Я. Оленюка, вміло переплітаючи тканину розповіді з виступами гуртківців та їх керівників.

Зворушували глядачів вірші у виконанні юних «Чарівників пера»(кер.М.Мельник), захоплював і піднімав дух запорізький марш танцюристів «Сонечка»(кер. У. Тимінська), смішила гумористична сценка від театрального гуртка «Маска» (кер. М. Мельник), чарували зір яскраві виставки учнівських робіт та осінні композиції. Також всі учні мали змогу взяти участь у майстер-класах гуртків «Витинанка»(кер.М.Бабіїв), «Орігамі» (кер.М.Лукаш), «Сувенір» (кер.М.Юраш) та «Паперопластика» (кер.Н.Голіней), а ще відвідали кімнату творчості та світлицю «Берегиня» при нашому закладі.

Кожне свято має колись закінчуватися. Але попереду нові зустрічі, нові враження, нові пригоди. І щоденна праця у пошуках іскри Божої в кожній дитячій душі.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

серпень 2018 вересень 2018 жовтень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 13 гостей на сайті