Теоретико - практичний семінар вчителів, що викладають «Сходинки до інформатики»

Новим у Державному стандарті початкової загальної освіти є виокремлення в освітній галузі «Технологія» змістової лінії «Ознайомлення з інформаційно-комунікаційними технологіями».

З 1 вересня 2013року в 2 класі до інваріантної складової базового навчального плану включено предмет «Сходинки до інформатики», що викладається з 2 класу.

З метою підвищення професійної компетентності та методичної допомоги вчителям, що викладають предмет «Сходинки до інформатики» у 2 класі, у районі створено методичне об’єднання.

На базі Пасічнянської ЗОШ І - ІІІ ст. відбувся теоретико-практичний семінар, тема якого «Урок інформатики- один із інноваційних предметів шкільної програми початкової школи».

 

„Минуще все, лиш слово не мине…”

У мови є і серце, і вуста,
І є ім’я красиве – Україна.
М.Сом

Зникають міста й держави, на порох розсипаються будівлі, пересихають річки, гори перетворюються на купи каміння. Усе стає тлінню, а написане слово непроминальне. Воно зберігає й несе крізь віки голос людської душі. Диво написаного, надрукованого слова, яке пережило століття й покоління, – одне з найбільших див нашого світу. Але пам’ятаймо: мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її.

 

Всеукраїнська науково - практична конференція

24-25  жовтня   на  базі  Інституту  філології  Прикарпатського  національного  університету  імені  Василя  Стефаника   відбулась  Всеукраїнська  науково- практична   конференція  «Актуальні  проблеми  літературознавства   в  компаративних  вимірах. III  Султанівські  читання». Науковці  ОІППО, методисти, відповідальні  за  стан  викладання  світової  літератури,  творчі  вчителі  мали  змогу  поспілкувалитись  з  одним  із  авторів  нового  підручника  для  5  класу  Орловою  Ольгою  Василівною  та  заступником  директора  видавництва  «Грамота»  Осколовим  Петром  Васильовичем.        У  роботі  круглого  столу  та  «майстер-класів»  брали  участь  креативні  вчителі  Київської,  Донецької  областей, м.Івано-Франківська  та  вчитель  світової  літератури  Делятинської  ЗОШ 1-3ст.№1  Куцінко  Ольга  Германівна.

 

Семінар Школи молодого вчителя початкових класів

Учитель готується до хорошого уроку все життя …
Така духовна і філософська основа нашої професії і
технологія нашої праці: щоб дати учням іскорку знань,
вчителеві треба ввібрати ціле море світла.

(В.Сухомлинський)

Вже вдруге цього року молоді вчителі початкових класів району поповнюють свої практичні навики на різноманітних семінарах.

Практичний семінар «Використання методів казкотерапії в процесі психологічного розвитку дитини» відбувся на базі Чорнопотоківської ЗОШ I - III ст.

Молоді вчителі мали змогу відвідати урок української мови у 3-А класі на тему: «Будова слова. Закінчення слова. Зміни форми слова за допомогою закінчення» (спеціаліст Марія Гречух), урок українського читання у 3-Б класі «За добро добром платять. Українська народна казка «Кривенька качечка» (спеціаліст Марія Якубенко), ознайомилися з новими видами роботи на уроках української мови та читання, а також набули практичних навичок роботи у групах.

Цікавим та змістовним запам’ятався молодим учителям виховний захід «До бабусі й дідуся завітала осінь золота» (вч. I категорії Олександра Штогрин). Учасники семінару переглянули виставку «Щедра осінь нам дарує, щедра осінь нас дивує»…

 

Звітують позашкільники

У контексті заходів Року дитячої творчості, оголошеного Президентом України, відбудеться звіт рай СЮТ та Надвірняенської ДЮСШ.

Цікаво, драйвово, захоплююче проходили показові виступи авіамодельного гуртка (керівник Гаврилюк І. М.), юних конструкторів повітрянихї зміїв (керівник Лозинський Я. М.), дзюдоїстів (керівник Питлюк В. Б.), боксерів, тренувальні вправи з легкоатлетичного бігу (керівник Білоус Д. В.), запуск ракет (керівник Свідрак Я. Ю.), заїзди картингістів (керівник Гаврилюк І. М.), відпрацювання елементів техніки гри з футболу.

Завершальним акордом стала товаристська зустріч з футболу команди "Ніка" м. Івано - Франківськ та Надвірнянської ДЮСШ.

 

Прагнемо нових звершень!

24 жовтня 2013 року на базі Парищенської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов семінар Творчої групи вчителів початкових класів з питання «Сучасні педагогічні технології – шлях до розвитку життєдіяльної творчої особистості» ( керівник творчої групи Т.Скрипник). Із словами «Ласкаво просимо!» на порозі школи гостинно зустрів учасників семінару директор школи Микола Іванович Левицький та запросив у вестибюль оглянути виставку осінніх композицій.

Учасники провели засідання за круглим столом, де із вступним словом виступив директор школи, розповівши про будні і свята шкільної родини, здобутки та досягнення. З любов’ю та теплом дирекція школи висловлювалась про роботу педагогічного колективу, зокрема вчителів початкових класів.

На першому організаційному засіданні творчої групи педагоги висловили бажання виготовити спільний творчий продукт роботи – розробку уроків позакласного читання за новим Держстандартом початкової загальної освіти. Перша група під керівництвом вчителя початкових класів Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Цісельської О.М. розроблятиме уроки для 2 класу, а друга група під керівництвом вчителя початкових класів Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Парасюк О.І. - для 3 класу. Під час круглого столу, затвердивши теми уроків, учасники семінару поділились думками щодо розробки поурочних планів, презентацій та підбором матеріалів для уроків позакласного читання.

 

Oбласний семінар з англійської мови

Осінній день, третього жовтня, закарбувався у житті Ланчинської ЗОШ I - III ступенів приїздом гостей, адже в нас відбувся обласний семінар з англійської мови, темою якого є: «Комунікативний підхід у вивченні англійської мови». В семінарі взяли участь такі вчителі іноземної мови: Обморшева Валентина Іванівна, Марусин Уляна Володимирівна, що ділились своїм педагогічним досвідом на відкритих уроках в 9 та 6 класах відповідно, та Мацюк Ірина Василівна, яка відзначилась своєю працею на виховному заході.

Ланчинська ЗОШ I - III ступенів та її шановний директор – Дикан Тетяна Михайлівна влаштували сердешний та теплий прийом гостям, не дивлячись на жовтневу прохолоду. Хочеться пригадати прекрасні слова старости педагогічного колективу, що до нас завітав : «Хоч і надворі трішки холодна, неприємна погода, нас зігріває зараз тепло ваших дитячих сердець, тепло сердець таких розумних вчителів цієї школи, які, безумовно, плідно сьогодні попрацювали.»

 

Семінар вчителів англійської мови в початковій школі

Методичне об’єднання вчителів англійської мови в початкових класах Надвірнянського району впродовж кожного навчального року 4 рази проводить виїзні семінари, які сприяють професійному зросту кожного учасника.

От і цього року 10 жовтня пройшло перше засідання, тема якого «Розвиток умінь усного спілкування». Учителі англійської мови Білоославській ЗОШ І - ІІІ ступенів гостинно приймали своїх колег.

 

Який приємний, Вчителю, твій труд, коли ти відчуваєш душ єднання...

Буйночубий вересень тихо пливе над селом, розкидаючи навколо золоті дукати, ніжно наспівуючи осінню мелодію. Одинокий кленовий листок, гнаний пустотливим вітерцем, з тугою опускається на землю. За ним другий, третій…

Неподалік хизується червоним намистом калина, а ген під горою багряніє шипшина і благально шепоче: «Я тут для всіх, а не для тебе лиш, і просто осінь щоб була красива.»

Під вікном яскраво пломеніють осінні квіти, повні снаги, буйноцвіття, радості. Очей не відведеш: темно-червоні, яскраво-сині, як небеса, голубі.

За вікном прощається з рідною землею журавлиний ключ. Осінь…

А в Пасічнянській ЗОШ І - ІІІ ст. - обласна педпрактика вчителів - словесників, слухачів курсів при ОІППО (19.09.2013)

 

У борні за волю України

10 жовтня учні Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів відсвяткували 71 річницю УПА. У місця бою, який відбувся 7 січня 1945 року, було запалено «Ватру пам’ яті» біля могили воїнів УПА, а також відбулось покладання поминальних свічок і квітів до могил воїнів.

На урочистій лінійці, присвяченій загибелі вояків УПА, хвилиною мовчання учні та вчителі школи вшанували пам’ять полеглих за волю України. Ведуча Лозинська Андріана розпочала лінійку словами:

«О, Україно, яка ти чарівна та люба, яка ти дорога кожному з нас! Поглянь, скільки твоїх вірних синів, лицарів – героїв поклали свої буйні голови в обороні твоєї волі і честі. Будь горда, Україно, за них. Ти вічно в жертві, а вони вічні в тобі.»

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

серпень 2018 вересень 2018 жовтень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 25 гостей на сайті