Готуємось до ювілеїв

В січні 2014р. у Надвірнянській ЗОШ 1-3ст. №1 відбулось спільне засідання творчої та динамічної груп вчителів світової літератури. Методист Ляшенко Т.В. провела з філологами творчий діалог на тему «Участь вчителів світової літератури в святкуванні 200-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка», а психолог школи Умайло Г.І. презентувала свою творчу лабораторію, в рамках якої організувала тренінг «Розвиток креативних та комунікативних здібностей учнів». Обговорили також питання підготовки до святкування у квітні цього року 450-річниці з дня народження В.Шекспіра та конкурсу знавців світової літератури, присвяченому цій даті.

 

Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

З метою виявлення , підтримки обдарованої учнівської молоді. залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві 28 січня 2014 року проведено І етап (районний) конкурс-захист науково-дослідних робіт учнів-членів МАН наукового товариства при еколого-натуралістичному центрі (голова наукового товариства Гнатюк Наталія Фоківна)

На конкурс-захист були представлені роботи з біології, екології, фізики, образотворчого мистецтва. За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх захисту переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту визнано:

У секції агрономія:
Ученицю 10 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Кантор Надію Ігорівну, з теми: «Вплив талої води з різних джерел на якість проростання насіння»,науковий керівник Потравич Галина Миколаївна.

У секції лісознавство:
Ученицю 11класу Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст.Ковалюк Марію Мирославівну,з теми: «Вплив популяції сойок на поширення дуба звичайного», науковий керівник Гаврилюк Михайло Миколайович.

У секції експериментальна фізика:
Учня 10 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Білейчука Станіслава Олександровича, з теми: « Визначення діалектричної проникності методом імпеданстної спектроскопії»,науковий керівник Угорчук Ольга Михайлівна.

У секції матеріалознавство:
Ученицю 11 класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Олексенко Ірину Сергіївну, з теми: «Літій-залізна шпінель як перспективний катодний матеріал літієвих джерел струму»,науковий керівник Угорчук Ольга Михайлівна.

У секції мистецтвознавство:
Ученицю 10 класу Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст.Андрусяк Христину Василівну,з теми: « Живопис на склі-елемент інтер’єру старожилів села Гаврилівна» науковий керівник Бойко Оксана Василівна.

 

Вітаємо переможців!

26 січня 2014 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Команда нашого району повернулася з вагомими здобутками. З дев’яти учасників шість вибороли призові місця:

Питлюк Назар Іванович ( 11кл, Надвірнянський ліцей) – ІІ місце,
Дунаєв Руслан Сергійович (11 кл, Надвірнянська ЗОШ І-ІІІст №3) – ІІ місце,
Клубчук Богдан Олександрович (10 кл, Надвірнянський ліцей) – ІІ місце,
Данилюк Павло Дмитрович (10 кл, Надвірнянський ліцей) – ІІІ місце,
Сєрова Мирослава Олегівна (9 кл, Надвірнянський ліцей) – ІІ місце,
Питлюк Діана Іванівна (8 кл, Надвірнянський ліцей ) – ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових досягнень у підкоренні такої серйозної і цікавої науки – математики.

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Вітаємо щиро у день цей зимовий,
Бажаємо миру в душі й на землі!
Хай дзвін кришталевий Різдвяних цих днів
Несе тільки радість і щастя у дім.
Нехай новорічна чудова пора
Буде джерелом достатку й добра.
Хай квітне любов і достаток в сім’ї,
Оточують друзі на рідній землі,
Здоров’я Вам зичим і років без ліку,
Господньої ласки на многії літа!

Відділ освіти, районний
інформаційно – методичний центр,
райком профспілки працівників освіти.

 

«Учитель року-2014» - номінація «Світова література»

Характерною ознакою сучасної педагогіки є здатність до оновлення, тобто інноваційність, адже головна мета освіти та суспільства в наш час - виховати особистість, здатну самостійно здійснювати вибір, користуватись величезною кількістю різноманітної інформації. Виховати таку людину покликана світова література, на уроках якої забезпечується інтелектуальний та духовний розвиток дитини. Вихованню креативної особистості присвятила свою фахову майстерність та ерудованість вчитель-методист Надвірнянської ЗОШ I-IIIст. № 3 Іроденко Лариса Марківна, яка вважає, що тільки тісний психолого – педагогічний контакт, взаємозв’язок вчителя та учня в процесі учіння, використання новітніх методів та майстерне використання мультимедійних технологій дають змогу наставнику відчути себе потрібною та корисною своїм вихованцям. Результативність досвіду вчителя-майстра - в постійних переможцях конкурсу знавців світової літератури, в успішній роботі в Малій Академії наук України, в тому, що 90% учнів 5-11класів Надвірнянської ЗОШ №3 віддають перевагу саме таким інноваційним урокам, де вчитель виступає в ролі організатора навчання, а не повчальника.

Справжній талант завжди приносить успіх. І тому не дивно, що саме Лариса Марківна стала справжнім педагогом-андрагогом в сучасній школі. Саме ії рідна школа є опорною у вивченні світової літератури, а досвід занесений в обласну книгу ППД.

 

Творчість - складова праці вчителя - позашкільника

24 грудня 2013 р. на базі РЕНЦу відбувся районний семінар керівників гуртків ПНЗ. Тема семінару - "Сутність і специфіка педагогічної творчості керівників гуртка".

Учасники заходу познайомились із поняттям "педагогічна творчість", пріоритетними "базовими" якостями особистості, основними технологіями формування стимулів до педагогічної творчості, спільно попрацювати над тестом "Ваш творчий потенціал".

 

Освіта, яка не вчить успішно жити в сучасному світі, немає ніякої цінності!

Під таким девізом пройшло засідання Школи молодого вихователя 18 грудня на базі Делятинського НВК. Учасники засідання напрацювали єдині вимоги до планування роботи вихователя групи продовженого дня на ІІ-ий семестр, проаналізували сучасні підходи до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практиці вихователя ГПД.

Немало позитивних емоцій вихователям подарував презентований учнями групи третіх класів дослідницький проект « Історія виникнення свята Святого Миколая». Під умілим керівництвом вихователя ГПД Фетько Оксани Михайлівни діти провели пошукову роботу: заглибилися у вікову історію життя Святого Миколая; ознайомилися з традиціями святкування Миколая в різних країнах світу, дослідили, як готуються до свята сучасні діти України і з якими проханнями звертаються до Святого.

Вихователі мали змогу побачити фрагмент самопідготовки (математика) у 2-4 класах, яку провела Губарчук І. М., показавши всі етапи виконання домашніх завдань з дітьми двох вікових категорій одночасно.

Протягом усього робочого дня вихованець повинен бути «розумно зайнятий», тому що лише в організованій діяльності у нього буде вихована розумна, корисна активність, звичка і любов до корисного руху.

 

Форум педінновацій керівників МО вчителів початкових класів, учителів - новаторів

13 грудня 2013року у приміщенні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№3 пройшов ювілейний форум педагогічних інновацій учителів початкових класів, учителів-новаторів «Педагогічна майстерність вчителя початкових класів як засіб підвищення якості початкової освіти». Роботою форуму керувала методист РІМЦ – Л.Лисак.

Мета форуму: підвищення рівня педмайстерності вчителів щодо організації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі початкової школи засобами педагогічних інновацій.

Завдання: організувати обмін досвідом керівників МО вчителів початкових класів ЗНЗ щодо організації науково-методичного супроводу упровадження освітніх інновацій у районі; презентувати кращий педдосвід упровадження педагогічних технологій, методик; узагальнити кращий досвід роботи педагогів району щодо застосування освітніх інновацій у навчально-виховному процесі початкової школи.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся начальник відділу освіти М.Винник. Він зазначив, що дім починається з фундаменту, а школа - з її початкової ланки, яка приймає дитину такою, як вона є, і допомагає їй ставати розвиненою, освіченою людиною. Професія першого вчителя унікальна, неповторна, життєдайна. Саме вчитель початкових класів відкриває нову «шкільну епоху» дитинства, спрямовує невичерпну дитячу енергію через любов, розумну вимогливість, виховує повагу малюків до свого нового статусу, виписує школярську долю. Головне завдання вчителі початкової школи повинні вбачати у розкритті індивідуальності кожної дитини і розуміти,що від того, якими будуть перші шкільні роки вихованців, залежить усе їхнє подальше навчання і майбутній життєвий шлях.

 

Світова література та духовне возвеличення особистості

Творчо, креативно, в руслі сучасних вимог проходить семінари семінари вчителів світової літератури нашого району, адже уроки мають захоплювати учнів, пробуджувати в них інтерес та мотивацію, навчати самостійному мисленню і діям. Духовний розвиток учня здійснюється і через систему позакласної роботи, однією із форм якого є театральне мистецтво. Пропонуємо підбірку фотографій семінару у Білоославській ЗОШ І – ІІІ ст. в якій створюється умови для постійної взаємодії вчителя та учня.

 

Учитель року-2014

На виконання наказу відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації №225 від 25 вересня 2013 року “ Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» в жовтні-листопаді 2013 року проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2014” у номінаціях: початкові класи,світова література, географія, трудове навчання.

Учителі району взяли участь у конкурсі. 12 педагогів із 12 шкіл району змагались показуючи добрий фаховий рівень та педагогічну майстерність. Учасники конкурсу виявили власні творчі можливості з реалізації як традиційних форм і методів навчання школярів, так і використання новітніх освітніх технологій, продемонстрували різноманітність інтересів та захоплень. Зріс рівень само презентації конкурсантів.

Конкурс складався з чотирьох етапів. На першому етапі були проведені цікаві та різноманітні уроки з використанням інноваційних технологій,тестування з навчальної дисципліни та методики викладання,використання інформаційно-комунікативних технологій,презентація досвіду, майстер-клас.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

вересень 2018 жовтень 2018 листопад 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Вхід

На даний момент 27 гостей на сайті