Підсумки роботи з обдарованими дітьми за 2013-2014 навчальний рік.

За  підсумками  2013-2014  навчального  року  освітяни  району  добилися  значних  результатів  у  Всеукраїнських  олімпіадах  з  базових  предметів, конкурсах, турнірах  та  конкурсі-захисті  учнівських  робіт  МАН  як  на  обласному  так  і  на  Всеукраїнському  рівні.

У  ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнський  учнівських  олімпіад  з  базових  дисциплін  учні району зайняли:
48 переможних місць, в тому числі:
- 4 учнів – перші місця;
- 13 учнів – другі місця;
- 31 учень – треті місця.

На ІV етапі (загальнодержавному) Всеукраїнських  учнівських  олімпіад – 6 наших учнів представляли Івано-Франківську область.
Двоє стали переможцями:
Сєрова Мирослава з фізики та Клубчук Богдан з астрономії (Надвірнянський ліцей).

Переможцями  ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського  конкурсу  захисту  науково-дослідницьких  робіт МАН стало  11 учнів:
- 3 учні – перші місця;
- 2 учні – другі місця;
- 6 учнів – треті місця.

На ІІІ етапі (загальнодержавному) Всеукраїнського  конкурсу  захисту  науково-дослідницьких  робіт МАН – троє наших учнів представляли Івано-Франківську область.
Василь Стрипа (Надвірнянський ліцей) зайняв друге місце.

 

"Наша дума, наша пісня не вмре, не загине..."

До 200-річчя від дня народження Т. Шевченка.

 

«Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки»

Під такою назвою пройшов день пам'яті Героїв Небесної сотні в Парищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ініціаторами та організаторами даного дійства були учні 8 класу під орудою класного керівника Левицької Г. Р.

Учні відтворили події, які мали місце 40 днів тому на Майдані в Києві. Саме в ці дні ми поминаємо невинно убитих українських патріотів, Героїв України.

Сергій Нігоян, Юрій Вербицький, Михайло Жизневський, Назар Войтович, Ігор Костенко, Роман Гурик, Сергій Дідич – далеко не повний перелік, чиї імена згадували зі сцени школи. Разом з учнями зі сльозами на очах пропускали через свої серця кожне прізвище Героя учні, вчителі, працівники школи, сільський голова Василь Магдич, жителі села, які вщерть заповнили залу.

Ми дякуєм вам, хлопці, за життя,
Ми дякуєм вам, хлопці, за свободу.
Пробачте нас. Пішли ви в небуття,
Та більше не повернетесь додому…
Вас пам’ятати будемо завжди,
І з вами будемо боротись за країну.
За ту країну, де нема брехні й війни,
За нашу й вашу мирну Україну…

Хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної.

Панахиду за померлими героями відслужили настоятелі УПЦ Київського патріархату о. Іван та УГКЦ о. Роман.

 

Підводимо підсумки

Нещодавно на базі Цуцилівського НВК відбувся семінар Школи вдосконалення педмайстерності на тему «Використання ІКТ – показник високого рівня педмайстерності вчителів початкових класів».

Із привітальним словом виступив директор школи, розказавши про рідне село, історію школи, вчительський колектив, здобутки та досягнення учнів. З цікавістю гості переглянули презентацію «Наша школа».

Гарний настрій усім присутнім подарували школярики-джентльмени, декламуючи вірші-побажання та співаючи веселі пісні. Особливо сподобався вірш-діалог, в якому учень (вчительська дитина) розповідав про своє нелегке життя.

Учасники засідання відвідали урок-презентацію в 4 класі у вчителя вищої категорії Гаврильчук Л.І. на тему «Узагальнення знань про дієслово». За допомогою різноманітних інтерактивних вправ учні повторили та закріпили вивчений матеріал про дієслово. За кожне правильно виконане завдання діти прикріплювали на гілочки квіти і наприкінці уроку утворили прекрасний букет. Всі вправи були огорнені теплим подихом весни.

Вчителі відвідали урок літературного читання в 2 класі у вчителя І категорії Вівчарчук У.П. на тему «Дороге яєчко на Великдень». Моральне налаштування «Я хочу все знати» допомогло дітям гарно читати і виконати на уроці безліч завдань. Відгадуючи загадки, виконуючи інтерактивні вправи учні складали Великодній кошик. Даний урок був одним з етапів великої роботи над проетом на тему «Великдень».

Учасники семінару провели круглий стіл на тему «Ефективність використання інноваційних технологій». Гаврильчук Л.І. за допомогою презентації поділилась досвідом роботи з даного питання. Підведено підсумки роботи методичного об’єднання за рік, накреслено перспективи на наступний рік.

Гості засідання щиро подякували адміністрації та вчителям Цуцилівського НВК за чудовий семінар, побажали здоров’я, творчих успіхів та досягнень на педагогічній ниві.

 

«Ми-юний цвіт нової України, у наші очі дивиться народ»

25 березня 2014 року на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний форум лідерів учнівського самоврядування. Основне гасло форуму «Ми-юний цвіт нової України, у наші очі дивиться народ». В роботі форуму взяло участь 51 представник учнівського самоврядування району, педагоги-організатори загальноосвітніх навчальних закладів. Програма форуму складалася з двох частин. Спочатку лідери учнівського самоврядування поділилися досвідом організації цікавих справ. Поетично, у віршованих рядках описали свій досвід роботи вища учнівська рада Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. (педагог-організатор Олександра Береза). Цікаво та змістовно представили дитячу організацію НЕОН Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. (педагог-організатор І.Сенчук), учнівську раду Надвірнянського ліцею (педагог-організатор Мирослава Попович), учнівський парламент Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (педагог-організатор Руслана Татуміряк) старшокласники вищеназваних шкіл. Про шкільну газету як засіб формування громадянської позиції школярів дуже емоційно розповіла Світлана Градюк, член учнівської ради Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст. (педагог-організатор Олександра Дирда-Клюшта). Лідери учнівського самоврядування Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилися досвідом збереження народних звичаїв і традицій, а також про участь учнівського парламенту школи (педагог-організатор Світлана Гринишин) у проведенні фестивалю писанкарства. Вміло застосовують мультимедійні технології представники учнівського самоврядування Делятинського НВК (педагог-організатор Наталія Масевич).

Дуже сподобалися лідерам учнівського самоврядування району тренінги з формування лідерських якостей, які провели на високому методичному рівні практичні психологи та соціальні педагоги: Мельник Т.В., Сорочинська Т.М., Бабійчук О.Ю. (Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст., Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Надвірнянського ліцею).

Роботою форуму вміло керували Тетяна Королюк, голова шкільного парламенту та Христина Тимінська, президент учнівської республіки при допомозі Іванни Дмитрівни Калинчук, педагога-організатора Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

НАМ ТРЕБА ГОЛОСУ ТВОГО, ТАРАСЕ!

27 березня 2014 року в м. Івано-Франківську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 18 відбулась обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Шевченко та Прикарпаття», присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

В конференції взяли участь юні краєзнавці та їх наставники з навчальних та позашкільних закладів освіти області, які стали переможцями та лауреатами обласної акції «Краєзнавча Шевченкіана Прикарпаття», головною метою якої було вивчення і дослідження безцінної спадщини та вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка.

Надвірнянський район представляла пошукова група учнів Лоївсь-кої ЗОШ І-ІІІ ст., які провели активну та змістовну пошуково-дослідницьку роботу по збору матеріалів, пов’язаних із вшануванням пам’яті Великого Кобзаря на теренах Прикарпаття, історією встановлення пам’ятників та меморіальних дощок на честь великого сина українського народу.

 

Педагоги діляться досвідом

Створення умов для задоволення освітніх потреб творчої особистості на основі залучення її до свідомої та систематичної творчої діяльності, зокрема пошукової, дослідницької та експериментальної – ця актуальна проблема стала предметом обговорення на районній конференції, яка проведена 20 березня 2014 року на базі Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1.

Завдання конференції:

  • спонукати педагогів ПНЗ та ЗНЗ до виявлення та підтримки талановитих, обдарованих дітей;
  • виявити та розповсюдити позитивний досвід роботи керівників гуртків з даного напряму.

У роботі конференції взяли участь 85 педагогів.

Організовано виставку творчих робіт гуртківців до 200 – річчя від дня народження Кобзаря « Тобі, Тарасе, праця рук і серця».

 

Поповнюємо свої знання

Семінар Школи удосконалення педмайстерності вчителів початкових класів відбувся у Зарічанській ЗОШ І-ІІІст. за темою «Робота з обдарованими дітьми».

Відкрила семінар методист РІМЦ Любов Лисак ,яка ознайомила присутніх з додатком до Листа МОН 1/9 – 74 від 28.01.2014р. «Інструктивно-методичні матеріали щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Учасники семінару відвідали уроки читання у 3 класі «Що означає бути людиною?» , В.Сухомлинський «Який слід повинна залишити людина на землі?» (вч. Н.М.Олійниченко) та урок української мови у 4 класі «Узагальнення знань і вмінь з теми «Дієслово»(вч.Обідняк Н.М.).

Вчителі району мали змогу ознайомитись з презентацією школи, яку підготувала вчитель початкових класів Л.Вацик.

Конкурсно-розважальна програма квітка-семицвітка по- справжньому розкрила таланти учнів початкової школи. Діти продемонстрували свої знання і вміння у найрізноманітніших конкурсах. Це були справжні україночки і славні кобзарики, яку безмежно люблять свою Україну, свій народ, знають поезію Шевченка, декламують його вірші, інсценізують уривки із біографії поета.

Сповнені неповторних вражень учасники семінару були щиро вдячні вчителям, адміністрації школи за їхню працю, побажали їм успіхів на творчій ниві, а їх власні портфоліо поповнилися новими методичними родзинками.

 

 

Вічне слово Кобзаря

21 березня 2014 р., в Всесвітній день поезії, учні шкіл Надвірнянщини писали радіодиктант "Вічне слово Кобзаря" з нагоди відзначення 200 - ліття від дня народження Тараса Шевченка. Школярі дізналися, як до прикарпатців прийшло Шевченкове слово, як наші земляки в усі часи вшановували пам'ять про великого сина українського народу. Разом з тим старшокласники мали змогу вкотре перевірити свої знання з рідної мови

 

Використання інноваційних технологій у виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів

18 березня 2014 р. на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся «круглий стіл» на тему «Використання інноваційних технологій у виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів», в якому взяли участь заступники директорів з виховної роботи та класні керівники шкіл району. Виховники району поділилися досвідом роботи з використання інноваційних технологій у роботі з учнівськими колективами.

Змістовними та науковими були виступи Гаврилюк В.С. (класний керівник Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та Куцінко О.Г. (класний керівник Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1). Творчо працюють в початкових класах Підгурська Л.Б. (класний керівник Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2) та Косюк Н.М. (класний керівник Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Калейдоскоп духовного розважання представила класний керівник Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Максим’юк Л.В. Дуже цікавим вийшов виступ молодого класного керівника Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ст. Гречуха П.В., який впроваджує в свою роботу педагогічну технологію «Моя школа».

Досвідом роботи з розвитку творчого потенціалу виховників поділилася член обласної творчої групи керівників м/о класних керівників Федорів С.В. (Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст.). Заступник директора з виховної роботи Делятинського НВК Бойчук О.С. узагальнила досвід роботи з використання мультимедійних технологій педагогів навчально-виховного комплексу.

Матеріали «круглого столу» будуть узагальнені та видані для використання у виховній діяльності класними керівниками району.

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

серпень 2018 вересень 2018 жовтень 2018
По Ві Се Че П' Су Не
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вхід

На даний момент 91 гостей на сайті