HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2015 № 650 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2015-2016 навчальному році» літом 2015 року відбулись два заочні тури олімпіади, за результатами яких 5 учнів із Івано-Франківської області були запрошені на очний тур в Одесу. Серед них 3 учні Надвірнянського ліцею: Мирослава Сєрова (11 клас) з фізики, Богдана Генюк (11 клас) та Діана Питлюк (10 клас) з економіки.

Для здійснення поїздки учням та керівнику необхідно було здійснити грошовий внесок, в чому допоміг Благодійний фонд Юрія Дерев'янка. Значну організаційну допомогу для здійснення участі в очному турі надав директор Надвірнянського ліцею - Антон Омелянович Ревтюк.

Очний тур відбувся в Одесі 25-27 грудня 2015 року.

Детальніше на

 

geokovalchuk.blogspot.com

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення