HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

16 грудня 2015року, четвертий рік поспіль на Прикарпатті відбулася обласна учнівська олімпіада « Як ти знаєш Біблію?»

Захід проводиться задля підвищення інтересу школярів до релігії, популяризації предмета « Основи християнської етики», виховання національно свідомої особистості на засадах християнської моралі.

Духовно багата учнівська молодь з’їхалася з усіх районів Івано – Франківської області до інституту післядипломної освіти. Як і кожне добре діло, олімпіада розпочалась із молитви, а присутні отці поблагословили та побажали успіху, порадили не розчаровуватись тим, які не здобудуть перемогу, адже всі вони певною мірою є переможцями.

Але нам особливо приємно, адже представник нашого району, учениця 8 класу Чорнопотоківської ЗОШ I-III ступенів Василишин Лілія Михайлівна посіла I місце, захистивши свій проект– малюнок і продемонструвала свої знання з Біблії.

Ми щиро Вітаємо переможця III етапу олімпіади і вчителя Сопилюк Ольгу Іванівну, зичимо творчих злетів і перемог у майбутньому. Віримо, що така молодь – це справжня надія України.

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення