HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Традиційно 19 грудня українці святкують День святого Миколая. В цей день хочеться вірити в дива як дорослим, так і дітям, які очікують на подарунки від Святого. Завітав Він і у стіни Зеленської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Свято Миколая розпочався із виховного заходу «Дива святого Миколая», який підготувала зі своїми вихованцями класний керівник 1-Б класу Тимчук Ірина Василівна.

Діти віншували Миколая віршами та піснями, обіцяли бути слухняними, гарно вчитися, допомагати дорослим. Роздаючи солодощі, Миколай бажав дітям бути милосердними, робити добро.

В цей радісний день в школі відбулося освячення куточка духовності- каплички Святого Миколая, яка діє в школі на протязі дев’яти років, але потребувала оновлення та значної реконструкції.

Напередодні свята органами учнівського самоврядування школи було проведено благодійну акцію «Рука допомоги», де вилучені кошти були передані для благоустрою каплички.

Парох греко-католицької церкви Святого Дмитрія в с. Зелена отець Володимир Андрусяк здійснив освячення оновленої шкільної каплички та розповів присутнім про земне життя святого Миколая, побажав учням зростати добрими, щасливими та слухняними – батькам на радість та Україні – на славу, а також приходити до каплички частіше із щирою молитвою на устах, просити у святого промінчик ласки для себе, для своїх ближніх, для свого народу.

Почесним гостем свята став директор ДП «Надвірнянський держлісгосп» Осташук Руслан , який привітав школярів та педагогів зі святом та побажав, передусім, родинного тепла для кожного, міцного здоров’я, мирного неба над головою та подарував для шкільної каплички ікону Божої Матері «Годувальниці».

Адміністрація Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлює щиру подяку за підготовлені солодкі подарунки для учнів 1-6 –х класів директору ДП «Надвірнянський держлісгосп» Осташуку Руслану, сільському голові Хопті Віталію, підприємцям села Зелена Філюку Петру, Максимчук Роксолані, Савчук Аллі, Клюшті Надії, Кузюку Миколі, Онуфраку Івану, Холодило Володимиру, Лопатчуку Назарію, Остап’юку Степану, Онуфраку Ярославу, Осташуку Василю, Сіщуку Василю, Осташуку Мирославу, Кудлейчуку Дмитру, Литвинюку Михайлу, Пирожуку Івану, Кулаку Назарію, Калинюку Михайлу, Остап’юку Роману, Федоришину Ярославу, Філюку Івану, а також всім, хто долучився до окраси духовного куточка: отцю Володимиру Андрусяку за благословення на добрий почин та плідну співпрацю зі школою, надзвичайно талановитому різьбяру по дереву із с. Максимець Яремчуку Петру, який майстерно виготовив двері для каплички, вчительському, батьківському та учнівському колективам, директору ДП «Надвірнянський держлісгосп» Осташуку Руслану та підприємцю Кузюку Іллі за надані будівельні матеріали, працівникам салону «Інтер’єр», шкільному столяру Щерб’юку Михайлу, технічному персоналу, бо завдяки їм учні школи, вчителі та працівники матимуть нагоду, перебуваючи в стінах школи, щоденно звертатися з молитвою до Святого Миколая.

Ірина Осташук
заступник директора з виховної
роботи Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст..

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення