HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Уже майже закінчення року, приходить пора різдвяних свят, а все починається з найулюбленішого свята усіх дітей - Дня Святого Миколая. Перед святом 16 грудня у Надвірнянському фізико-математичному ліцеї учні організували солодку ярмарку, яка проходила під гаслом «Миколай у кожній хаті!». Ліцеїсти приготували багато різних смаколиків, це була домашня випічка, солодощі, фрукти і багато-багато іншого.

Цей день запам’ятався кожному, адже всі стали учасниками цього дійства. Звичайно, ярмарка проводиться не вперше, і тут немає чогось нового, але саме цей раз став особливий, наповнений щирістю і теплом. Та це й не дивно, адже все було зроблено для того, щоб Святий Миколай не минув хатинки наших маленьких діток, які втратили свого тата в теперішній страшній війні з російським окупантом, але який завжди живе у їхніх маленьких серцях. Протягом всієї ярмарки до якої долучилися учні, вчителі, працівники ліцею було зібрано суму у розмірі 2372 грн, яка була вручена сім’ї загиблого в АТО Ломея Дмитра Вікторовича. В понеділок до нас завітала його дружина пані Надія, якій були передані кошти, але прийшла вона не сама, а разом з своїми синочками. Наші ліцеїсти поспілкувалися з Святославчиком та Артурчиком, разом погралися, показали як проводиться навчальний процес, і вручили їм солодкі подарунки

Пам’ятаймо, що ми повинні завдячувати за свій спокій, саме тим людям, які захищають кордони нашої держави, і віддають власне життя, залишаючи своїх дітей, дружин, рідних, друзів. Творімо добро і світ стане кращим!

Ліцейська родина!

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення