HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За такою темою в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проходило засідання Школи вдосконалення педмайстерності вчителів української мови і літератури, на якому педагоги під керівництвом М.Візінської, методиста РІМЦ, опрацювали стратегії для формування й удосконалення навичок монологічного й діалогічного мовлення, проаналізували різні види вправ та завдань, що спонукають учнів до спілкування.

Цікавим з погляду сучасної методики та психолого-емоційного наповнення був урок української мови в 6 класі (учитель Жанна Доценко), на якому граматична тема „Відміни іменниківˮ вивчалася на основі тексту, що уможливлює реалізацію завдань усіх змістових ліній програми, оскільки дає змогу на прикладі довершених авторських зв’язних висловлювань відповідної тематики, стилю й типу формувати мовно-мовленнєві та соціокультурні компетенції. Святий Миколай завітав до шестикласників і радо подякував за роботу, а була вона зовсім не легкою (і орфограми, й пунктограми, і нові незрозумілі слова прийшлося тлумачити, а головне – визначати роль іменників у тексті, їхню виражальну сутність, спостерігати за структурою тексту і вчитися складати власне висловлювання).

„Любіть Україну … і мову її соловʼїнуˮ – таку назву мав позакласний захід (учитель Надія Дудич), у якому брали участь учні різних класів, талановиті й небайдужі юні українці, які понад усе цінують рідне слово, батьківську землю, шанують героїв і всіх, хто поруч.

М. Візінська,
методист Надвірнянського РІМЦ

Детальніше на сайті РІМЦ

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення