HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

11 грудня 2015 року у приміщенні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№3 пройшов VIІ форум педагогічних інновацій учителів початкових класів, учителів-новаторів «Педагогічна майстерність вчителя як засіб підвищення якості освіти школярів». Робота Форуму була спрямована на підвищення рівня педагогічної майстерності вчителів початкової ланки щодо організації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі засобами педагогічних інновацій.

Завдання: організувати обмін досвідом керівників МО вчителів початкових класів ЗНЗ щодо організації науково-методичного супроводу упровадження освітніх інновацій у районі; презентувати кращий педагогічний досвід упровадження педагогічних технологій, методик; узагальнити кращий досвід роботи педагогів району щодо застосування освітніх інновацій у навчально-виховному процесі початкової школи.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся директор інформаційно-методичного центру Б.Петрик. Він зазначив, що формування конкурентоспроможного вчителя- головна умова інноваційного розвитку сучасного навчального закладу. Сучасному вчителю необхідні гнучкість і нестандартність мислення, вміння адаптуватися до швидких змін умов життя. А це можливо лише за умови високого рівня професійної компетентності, наявності розвинених професійних здібностей. Сучасній школі потрібні висококваліфіковані педагоги, які постійно шукають найефективніші шляхи і засоби навчання , виховання і формування громадян, здатні сприяти духовному відродженню України.

У програмі Форуму представлено:

  • презентацію методиста РІМЦ Л.Лисак «Впровадження інновацій в системі науково-методичної роботи в районі».
  • Впровадження мнемотехніки на уроках у початкових класах Т.Б.Скрипник,(вч.Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№2).
  • Розвиток продуктивного мислення молодших школярів (Н.М.Обідняк, вч. Зарічанської ЗОШ І-ІІІст..
  • Ребус-метод- навчання швидкісному читанню (І.В.Йосипенко, вч. Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№2).
  • Проект «Освіта для сталого розвитку» (О.Д.Косюк, вч. Зеленської ЗОШ І-ІІІст.).
  • Майстер-клас з використання фітбол-гімнастики на уроках фізичної культури в початкових класах (Л.Д.Цюрак, вч.Добротівського НВК).

Учасники Форуму мали змогу оглянути виставку творчих та технологічних портфоліо вчителів початкових класів району. На завершення були підведені підсумки, окреслені завдання.

Детальніше на сайті РІМЦ

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення