HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Під такою назвою у Ланчинському центрі дитячої і юнацької творчості відбувся майстер-клас для дітей з особливими потребами. У славне минуле України разом з дітьми помандрували батьки, соціальні педагоги, психологи, методисти РІМЦ райвідділу освіти Лілія Івасик та Галина Винник.

У святково прибраному залі гостей зустрічали козак Мамай (культорг А. Микитин) та козачка Ольга(психолог О. Фурман). Під час майстер-класу керівники гуртків використали елементи арт-терапії(кер. В. Небелюк), пальчикової терапії(кер. М. Півторак), музичної терапії(кер. В. Менів) та розвитку дрібної моторики(кер. М. Бабіїв). Посмакувавши запашним козацьким кулішем, діти мали змогу скуштувати чаю із запашних карпатських трав(елементи фітотерапії від І. Доцяк).

Наша пам'ять про славне минуле українського козацтва повинна підкріплюватися добрими справами. Сподіваємося, що справа, розпочата нами на виховному заході, успішно продовжиться на заняттях гуртків.

Детальніше на сайті РІМЦ

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення