HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

17 листопада 2015 року, на базі Ліснотарновецького НВК відбувся семінар районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, які викладають інформатику з теми « Формування інформаційної культури вчителя молодших класів».

Учасники семінару відвідали урок-змагання з інформатики у 4 класі на тему «Вставлення зображень у текстовий документ». Учитель Загайкевич Оксана Дмитрівна зуміла показати роботу учнів на уроці в цікавій формі. Діти із захопленням виконували ігрові завдання, працювали за комп’ютерами. Учитель майстерно змогла поєднати інформатику із знаннями з української мови. Урок інтегрований, із диференційованим підходом.

Учасники семінару під час аналізу проведеного уроку відзначили злагоджену роботу вчителя і учнів.

Методист РІМЦ Лисак Любов Степанівна ознайомила вчителів із новинками методичної літератури, запропонувала орієнтовні завдання для підготовки учнів 3,4 класів до олімпіади з інформатики.

Керівник РМО Парасюк О.І. провела практичну роботу з теми «Створення презентації». Вчителі об’єдналися в групи, які змагалися у створюванні власної презентації на тему «Формування інформаційної культури».

Учасники семінару ділилися досвідом проведення уроків у 4класі, на превеликий жаль без підручників з інформатики.

Детальніше на сайті РІМЦ

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення