HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

12 листопада на базі Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання вчителів творчої педагогічної майстерні на тему «Ділова гра як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів».

На шкільному подвір’ї учасників семінару із щирою усмішкою зустрів директор школи, побажавши всім гарного настрою та плідної праці.

Вчителі з цікавістю переглянули презентацію про історію Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, педагогічний колектив, здобутки у методичній, навчальній та виховній роботі.

Учні 4 класу із класним керівником Боднарук Л.Р. підготували чудове привітання. Діти співали пісні «Добрий день», «А я бажаю вам добра», декламували вірші про щастя, мир, учительську працю. Дівчатка виконали тематичний таночок «Україночка». На згадку діти подарували присутнім власноруч пошиті із домотканого полотна з гуцульською вишивкою «Мішечки щастя», в яких сховалася підкова, спечена із тіста і прикрашена квітами.

Детальніше на сайті РІМЦ

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення