HOT Academy - шаблон joomla Joomla
  • 0(347)52 - 81-29
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Мати – захист і притулок для дитини, її опора і совість. Все, що є в нас найкраще, все від неї, від рідної неньки», – такими словами розпочалося родинне свято «Міс мама» в Білозоринській загальноосвітньої школі. Цьогорічне дійство відбулося напередодні 8-Березня.

У конкурсі взяли участь 12 чудових жінок-матерів. Що тільки не робили мами, аби довести, що вони найкращі: були й інтелектуалами, і актрисами, і вмілими господинями. У представницького журі було нелегке завдання оцінювати учасниць у конкурсах «Візитівка», «Сімейна хроніка», «Думки на відстані», «Перукарня», «Ательє мод»,» Чарівна скринька», Граємо в казку», і домашнє завдання «Моя Україна». Під час першого конкурсу присутні дізналися про сім’ю, мрії, захоплення та уподобання матусь за допомогою питань . У другому конкурсі учасниці поринули у світ дитинства, перевтілюючись у різних казкових героїв. Патріотичні почуття матері сповна виразили у конкурсі « Моя Україна», коли виготовляли та захищали свої композиції із закликом до миру. У перервах між конкурсами учні розважали батьків та гостей своїми талантами піснями, коломийками, танцями.

 

Гарне враження на глядачів справив таночок матусь та синочків «Троянда для мами»

На завершення свята класний керівник Яковлюк Олександра Степанівна подарувала зі своїми учнями подарунки для мам (власноруч зроблені фото рамки). Гості свята також не залишилися без подарунків.

Гарні враження щодо конкурсу висловили члени журі: директор школи Г.М.Гугляк, шкільний бібліотекар Дисько Г.М., та сільський бібліотекар Пилипчук Ю.В

Подякувавши за гарне свято, вони вручили конкурсанткам почесні стрічки з титулами: «Міс Щедрість» – Сіщук Мар’на, «Міс Доброзичливість» – Лавринович Наталія, «Міс глядацьких симпатій» – Пилип’юк Ганна, «Міс Майстриня» – Тимканич Наталія, «Міс Господиня» – Пуканюк Мирослава , «Міс Грація» - Сіщук Тетяна Іванівна, «Міс Толерантність» -Бойко Мар’яна, «Міс Скромнісь»-Сіщук Тетяна, «міс Чарівність»-Михайлюк Тетяна, «Супер мама»-Бойчук Іванна, і титул «Міс мама» заслужено отримала Будник Руслана.. Класовод Яковлюк О.С. вміло провела оригінальний та незвичний захід.

Свято вдалося! Присутні в залі, а це здебільшого матері дякували Олександрі Степанівні за цей родинний вогник, який своїм теплом об’єднав їх надії на збереження миру в нашій країні.

Презентація заходу

Шановні відвідувачі!

university building

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Надвірнянщини. Нашу сторінку ми будемо розширювати, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

Структура відділу освіти

Апарат відділу освіти

Інформаційно методичний центр

Розділ на етапі наповнення

Бухгалтерія

Розділ на етапі наповнення

Матеріальний відділ

Розділ на етапі наповнення

Група ЦГО

Розділ на етапі наповнення