Наказ від 15 вересня 2011 р. № 233

 

УКРАЇНА
Надвірнянська районна державна адміністрація Івано-Франківської області
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ


від 15 вересня 2011 року
233

Про організацію методичної роботи
в освітніх установах району в
2011-2012 навчальному році

Впродовж 2010-2011 н.р. методична робота з педагогічними працівниками району спрямовувалася на реалізацію Закону України “Про освіту”, Державної національної програми “Освіта” (Україна XXI століття), інших нормативних актів у галузі освіти.

У різних формах методичної роботи протягом року були задіяні практично всі педагогічні працівники. Зміст методичної роботи зосереджувався на реалізації науково-методичної проблеми педпрацівників району “Удосконалення змісту, форм, методів і засобів навчання як фактор цілісного формування особистості”. Оправдало себе проведення науково-практичних конференцій та круглих столів для різних категорій педпрацівників.

Упродовж навчального року покращилася видавнича діяльність районного інформаційно-методичного центру, збільшилася кількість публікацій педагогів району в обласних педагогічних виданнях.

На високому рівні на базі РІМЦ було проведено курси підвищення кваліфікації учителів початкових класів.

Однак і надалі потребують покращення координація районної і внутрішкільної методичної роботи, використання можливостей діагностування, вивчення та аналізу результативності навчально-виховного процесу та рівня професійної підготовки освітян при формуванні структури і змісту методичної роботи на різних її рівнях. В районі практично не проводиться експериментально-дослідницька робота, недостатньо впроваджуються в навчально-виховний процес закладів освіти інновації та новітні навчальні технології, кращий педагогічний досвід. Виходячи з наказу відділу освіти “Про підсумки методичної роботи в районі у 2010-2011 навчальному році”, та вище сказаного,

НАКАЗУЮ:

 • Районному інформаційно-методичному центру, закладам освіти продовжити роботу над реалізацією науково-методичної проблеми “Створення умов для розвитку і самореалізації дітей, формування у них цінностей громадянського суспільства”.
 • Районному інформаційно-методичному центру (директор Богдан Петрик) спрямувати роботу на налагодження координації районної та внутрішкільної методичної роботи, використання сучасних підходів до формування структури та змісту роботи з педагогічними працівниками у міжкурсовий період, проведення експериментально-дослідницької роботи, впровадження новітніх педагогічних технологій, інновацій, кращого педагогічного досвіду.
 • Керівникам закладів освіти організувати методичну роботу з педагогічними працівниками згідно з “Положенням про методичну роботу з педагогічними кадрами в закладах освіти області”, затвердженого наказом управління освіти Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 21.07.1997 р. №165.
 • Затвердити структуру методичної роботи (її районні та міжшкільні форми) з педпрацівниками району та відповідні графіки (додатки 1,2,3).
 • Встановити, що районні методичні об’єднання педагогічних працівників усіх фахів проводять свої засідання в канікулярний період у серпні та січні місяцях.
 • Затвердити опорними навчальні заклади (додаток 4).
 • Затвердити склад ради районного інформаційно-методичного центру (додаток 5).
 • З метою створення умов для участі педагогів у районних формах методичної роботи та їхньої самоосвіти, поліпшення організації районної та внутрішкільної методичної роботи надати, по можливості, педагогічним педпрацівникам один день на тиждень вільний від проведення уроків (додаток 6).
 • З метою надання допомоги в організації внутрішньошкільної методичної роботи та її координації з діяльністю районного інформаційно-методичного центру закріпити за працівниками ІМЦ заклади освіти (додаток 7).
 • Встановити в понеділок інформаційно-методичний день для працівників відділу освіти.
 • Встановити дні проведення інформаційно-методичних нарад та роботи методичних форм з керівниками закладів освіти (додаток 8).
 • Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Додаток 2: на 12 арк. Завантажити

Начальник відділу освіти
Михайло Винник

 

Рубрики для батьків, дітей та молоді

жовтень 2015 листопад 2015 грудень 2015
По Ві Се Че П' Су Не
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Вхід

На даний момент 28 гостей на сайті